jít naiDNES.cz

Verešová se honosí knedlíky, gazdiná je ale spíš na efekt a firmy to dobře vědí!

Andrea Verešová je velká hospodyňka. Málem, ale opravdu jen málem, se stala tváří prostředku na mytí nádobí... | foto: Koláž Expres.cz

Modelka Andrea Verešová (39) sice léto strávila převážně u moře ve Středozemí, a tak letos (zatím) nestihla zavařit své legendární čtyři sklenice okurek, dluhy v kuchyni se však snaží dohnat jinak. Spolu s dětmi po návratu z francouzské Riviéry vlítla do kuchyně a vrhla se na na přípravu meruňkových knedlíků s tím, že domácí jsou ty nejlepší. Není nad generacemi prověřené recepty a rodinné stříbro, doplnila mlsná kráska.

I když by se mohlo zdát, že Andrea Verešová umí jen pózovat fotografům, štafírovat se do svůdných poloh a být hezká, opak je pravdou. Když na to přijde, umí se otáčet nejen za sluncem u bazénu a na lehátku, ale i u plotny. 

„Miluju léto a prázdniny i proto, že si můžu užívat pohodová rána bez stresu a máme čas na velké snídaně,“ pochvaluje si Andrea, která ale doma moc snídaní nestihla, neb se slunila na řeckém Mykonosu a na jihu Francie. 

Svůj kuchyňský dluh se rozhodla rychle dohnat, a tak její první kroky po návratu z dovolené mířily do obchodu s ovocem a zeleninou.

Po blamáži s reklamou na „zázračnou“ tequilu se rozhodla držet raději při zemi a světu nabídla meruňkové knedlíky. Recept na ně je zároveň rodinným dědictvím, které se předává z dcery na dceru. I Verešová hodlá v tradici pokračovat, a tak do výroby knedlíků zapojila obě své děti, které mamince byly zdatnými pomocníky.

„Uvařím a potom všechno sežeru,“ poznamenala k výrobě knedlíků s meruňkami poněkud naturálně Verešová. Evidentně je tato sladká krmě takovou manou, že se po ní jenom zapráší, takže mají děti krásné modelky co dělat, aby na ně nějaké ty knedle vůbec zbyly.

Andrea Verešová si nepotrpí na kvantitu. Čtyři sklenice stačí.

Andrea Verešová si nepotrpí na kvantitu. Čtyři sklenice stačí.

Třeba na známou krásku změní některé firmy názor. Zlí jazykové tvrdí, že když před pár lety známý výrobce prostředku na mytí nádobí oslovil Andreu s nabídkou na spolupráci, nakonec z celé věci sešlo. V marketingovém a obchodním oddělení asi nakonec došli názoru, že by Verešové mytí nádobí v ruce nikdo nevěřil, reklama by se tak minula účinkem.

I bez peněz od producentů kuchyňských pomocníků modelka asi dokáže žít. Na nedostatek zakázek si aktuálně nemůže stěžovat...

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat