Andrea Verešová: Vyhovuje poptávce a denně vystavuje silikony v akci!

Andrea Verešová má dokonalou postavu. | foto: instagramProfimedia.cz

Tělo slovenské modelky Andrey Verešové (39) nedá spát nejednomu muži. I když je bývalá královna krásy dvojnásobnou matkou a za rok oslaví čtyřicáté narozeniny, vypadá dokonale. Kráska téměř denně vystavuje pevná prsa. Avšak plasticky upravená. Jak její taktiku číst?

Andrea Verešová, stejně jako řada jiných modelek, na své postavě dře. Aby také ne, tělo ji živí, tak holt svůj nástroj musí neustále opracovávat do dokonalosti. V tom je slovenská kráska opravdu úspěšná a rozhodně nezahálí.

Jenže ne všechno se dá vypilovat jen posilováním a vhodnou stravou, na něco už je potřeba zásahu chirurga. „Vypadat takhle božsky ve vašem věku je snad proti přírodě, sluší!“ píší Andree lidé na Instagramu.

I když Andrea Verešová vždy kolem otázky silikonových ňader mlžila a nikdy výslovně neřekla, že operaci podstoupila, je vysoce nepravděpodobné, aby jí vnady v tomhle věku stále držely tvar. Dvě děti, věk plus gravitace mluví jasnou řečí.

Andrea Verešová má dokonalou postavu.

Andrea Verešová má dokonalou postavu.

Andrea Verešová má dokonalou postavu.

Andrea Verešová má dokonalou postavu.

Na druhou stranu, která modelka se dnes může pyšnit přirozeným poprsím? Tělo je živí a lidé se chtějí dívat na dokonalé věci. Nechtějí vidět stárnutí (na to jim stačí letmý pohled do zrcadla po ránu), ale tělo laně. 

Modelky tak víceméně vyhovují poptávce většiny.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat