Růžičková se líčí ovocem: Zdravíčko z malin znala Konvalinková už dávno

Herečka Andrea Růžičková se nadchla pro stoprocentně přírodní kosmetiku. Na tu sázela už Naďa Konvalinková coby Mařenka, když chtěla být v pohádce Honza málem králem za princeznu. | foto: Koláž Expres.cz

Andrea Růžičková (34) nepatří mezi ženy, které by na sebe líčidla házely fankou. Styl „chodská truhla“ jí nikdy nebyl blízký, decentnímu zkrášlení ale fandí. Když jsou navíc přípravky stoprocentně přírodní, je rozhodnuto. Na ovoce přitom v péči o pleť sázela už Naďa Konvalinková v pohádce Honza málem králem, která coby Mařenka chtěla vypadat jako princezna.

Na rozdíl od Konvalinkové už má hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 k dispozici trochu sofistikovanější formu líčidel a zkrášlovadel. Nemusí se tak spoléhat na to, že zrovna zrají maliny nebo třešně, podobně jako pohádková Mařenka, která se chtěla zalíbit hloupému Honzovi.

Každá žena se do téhle kosmetiky musí zamilovat. Produkty, které jsou pigmentovány ovocem, jako jsou jahody, maliny, ostružiny, borůvky, broskve nebo meruňky, mají nejen opravdu krásné a dlouhotrvající odstíny,“ rozplývá se Andrea Růžičková

Těší mě i to, že výrobky nejsou testovány na zvířatech. Zabarvením ovocem a zeleninou mají mé oblíbené rtěnky a tvářenky nádherné barvy a obsahují vitamíny, hodně oceňuji i dlouhotrvající hydrataci,“ doplnila herečka, která kvůli své práce přichází s různými líčidly do kontaktu poměrně často, o svou pleť se tak stará o to víc.

Benefity přírodního líčení si v pohádce pochvalovala i Konvalinková. Ovšem jen do doby, kdy se strhla průtrž mračen a pečlivě vytvořený make-up vzal rychle za své, stejně jako její sen o tom stát se princeznou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 18. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  5
 • Cože
  4
Komentáře