Růžičková se líčí ovocem: Zdravíčko z malin znala Konvalinková už dávno

18. listopadu 2018
Andrea Růžičková (34) nepatří mezi ženy, které by na sebe líčidla házely fankou. Styl „chodská truhla“ jí nikdy nebyl blízký, decentnímu zkrášlení ale fandí. Když jsou navíc přípravky stoprocentně přírodní, je rozhodnuto. Na ovoce přitom v péči o pleť sázela už Naďa Konvalinková v pohádce Honza málem králem, která coby Mařenka chtěla vypadat jako princezna.

Na rozdíl od Konvalinkové už má hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 k dispozici trochu sofistikovanější formu líčidel a zkrášlovadel. Nemusí se tak spoléhat na to, že zrovna zrají maliny nebo třešně, podobně jako pohádková Mařenka, která se chtěla zalíbit hloupému Honzovi.

Každá žena se do téhle kosmetiky musí zamilovat. Produkty, které jsou pigmentovány ovocem, jako jsou jahody, maliny, ostružiny, borůvky, broskve nebo meruňky, mají nejen opravdu krásné a dlouhotrvající odstíny,“ rozplývá se Andrea Růžičková

Těší mě i to, že výrobky nejsou testovány na zvířatech. Zabarvením ovocem a zeleninou mají mé oblíbené rtěnky a tvářenky nádherné barvy a obsahují vitamíny, hodně oceňuji i dlouhotrvající hydrataci,“ doplnila herečka, která kvůli své práce přichází s různými líčidly do kontaktu poměrně často, o svou pleť se tak stará o to víc.

Benefity přírodního líčení si v pohádce pochvalovala i Konvalinková. Ovšem jen do doby, kdy se strhla průtrž mračen a pečlivě vytvořený make-up vzal rychle za své, stejně jako její sen o tom stát se princeznou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 pondělí 18. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 8
  • 8
  • 8
  • 5
  • 4
Komentáře