Je to chudák, říká Andrea Pomeje o partnerovi a plánuje úprk z Prahy

Asi stárnu, přemýšlím o stěhování mimo Prahu, říká Andrea Pomeje, která se tak možná brzy nastěhuje k příteli Petr Plačkovi. | foto: Instagram Andrey Pomeje

Dýdžejka Andrea Pomeje (31) od základů mění svoje priority. Jestli ještě nedávno trvala na tom, aby žila v Praze, teď už si metropolí tak jistá není. Klidně by přesídlila na venkov, třeba do okolí Poděbrad, odkud pravidelně dojíždí její přítel, pokrývač Petr Plaček.

I když byla léta věrná Praze, v budoucnu se možná vrátí k životu na venkově. „Asi je to tím, že stárnu, ale poslední dobou o tom dost uvažuju. Hodně tam jezdíme, navíc Anička je tam šťastná,“ nechala se slyšet Andrea Pomeje„Já jsem taky vesnická holka, naši bydlí kousek za Prahou,“ svěřila Super.cz dýdžejka.

„Už 10. srpna budeme mít výročí, kdy jsme se potkali. Od té doby jsme spolu a Petr s námi začal bydlet v Praze. Kvůli práci dojíždí do Poděbrad a večer se vrací. Je to chudák, ale dává to. Teď ale uvažuju o tom, že bychom se do Poděbrad s Aničkou přestěhovaly,“ doplnila Pomeje, která má za to, že pro děti je lepší vyrůstat mimo vřavu hlavního města.

„Sama jsem vesnická holka a chtěla bych, aby i Anička měla jiné dětství, než je to pražské. Pražský život je skvělý do určité doby, než přijdou děti,“ míní Andrea.

„Když se vám chce, vyrazíte ven, když dojde víno, dole je večerka. Ale pak si dítě nemá jít kam hrát, vesnice je vesnice,“ vypočítává plusy a minusy života ve městě a na vesnici vdova po Jiřím Pomejem.

„Aničce teď bude v září šest, ale do školy půjde až příští rok, abych jí trochu prodloužila dětství. A příjemnější to bude i pro mne, školní docházka už je povinnost. Takhle když mám práci, můžu ji mít třeba u mamči a spoustu věcí si vyřešit, a se školou už to nepůjde,“ uzavřela.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat