jít naiDNES.cz

Urnu a hrob ať řeší jen Jirkova rodina! Andrea reaguje na údajný skandál s Pomejeho ostatky

Jiří Pomeje nemá hrob a navíc z krematoria záhadně zmizela urna s jeho ostatky. Tato informace před několika dny překvapila všechny, kdo vzpomínají na Jiřího, jenž na konci února podlehl zhoubnému nádoru. Vše je ale jinak!

Je Jiří Pomeje opravdu bez hrobu? To alespoň vyplývá z posledního vyjádření jeho kamaráda Pavla Páska.

„Nevím dodnes, kde je Jirkova urna, a docela mi to vadí! S Andreou jsem mluvil tuhle, o osudu Jirky neví taky nic. Připadá mi to celý naprosto šílený. Je přece matkou Jirkova jediného dítěte,“ tvrdil Blesku Pásek, který si stále stojí za svým, že Pomeje měl být pohřben v Praze, kde by ho mohli navštěvovat i jeho kamarádi a fanoušci.

Jiného názoru je ale mladá vdova Andrea Pomeje.

„Tyto věci by měla řešit jenom úzká rodina. Pokud někomu záleží na tom, aby mohl chodit na hrob, tak to jsou maminka s tatínkem a Jirkova úplně nejbližší rodina, jako je dcera Anička. Ostatní, přestože byli Jirkovi hodně blízcí, tak si nemyslím, že by tam chodili tak často jako jeho rodina,“ sdělila nám Andrea, které jsme se zeptali, zda ona na Jirkův hrob chodí.

„Je to hrozně osobní. Toto téma bych nerada otvírala. Přijde mi, že už je to jedno. Je to tak osobní věc, že je zbytečné o tom mluvit,“ tvrdí Andrea.

Naznačila ale, že dcera tatínkův hrob navštěvuje.

„Anička teď v Budějovicích byla. Strávila tam nějaký čas s babičkou. A pro ni to uzavřené téma není,“ sdělila nám mladá vdova.

Když jsme se z ní přece jenom snažili vytáhnout konkrétní odpověď, vysvětlila nám, proč mlčí.

„Nemluvím o tom, protože si to nepřeje jeho maminka a rodina,“ vysvětlila nám Andrea, která letos oslavila roční výročí se svým partnerem Petrem Plačkem, po jehož boku působí opravdu spokojeně. Bude svatba?

„Pro mě je svatba nebo sňatek tak strašně zavazující, že je to momentálně tabu,“ prozradila nám Andrea.

Když jsme se zeptali na společné dítě, překvapivě toto téma nezavrhla. „Uvidíme,“ sdělila nám.

Pak si nejspíš uvědomila, co řekla, a obrátila. „Necháváme to náhodě. Neřešíme to. Rok je krátká doba,“ uzavřela Andrea, která ale nezastírá, že s Plačkem plánuje společnou budoucnost.

V lednu se spolu dokonce načas hodlají přestěhovat do Thajska.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat