jít naiDNES.cz

Pořád jsem se nepřenesla přes Jirku, říká Andrea Pomeje. Teď ji čeká jiná budoucnost

S Petrem Plačkem letos oslavili roční výročí a na konci roku se dokonce plánují přestěhovat do jeho domku nedaleko Poděbrad. V očích Andrey Pomeje ale nejde o zásadní životní krok, který by stál za povšimnutí. Expresu dokonce přiznala, že se stále nepřenesla přes ztrátu otce své dcerky Aničky Jirku Pomejeho.

Když se Andrea Pomeje a Petr Plaček dali dohromady, s otcem své dcerky Aničky Jiřím Pomejem nějakou dobu již nebydlela a jejich manželství spělo k rozvodu. K tomu ale již nedošlo. Jiří na konci února letošního roku podlehl zhoubnému nádoru, který se rozšířil po celém jeho těle.

Andrea Pomeje je sice po boku Petra Plačka šťastná, přiznává ale, že není připravena jejich vztah posunout dál. Přestože se partneři dohodli, že se spolu přestěhují do Plačkova domu, který leží nedaleko Poděbrad, svatbu či společného potomka Pomeje vylučuje.

„O svatbě se nebavíme. Nějakým způsobem ze sebe dostávám Jirku. Ještě jsem v minulosti. Neříkám, že bych náš vztah nebrala vážně, ale nehrnula bych se do manželství nebo společného dítěte. To si myslím, že bude v budoucnu. Teď ne,“ říká Andrea, která je ale i tak připravena kvůli Plačkovi opustit byt, v němž právě s Jiřím chtěla založit rodinu.

Expresu ale tvrdí, že nejde o útěk před minulostí. „Spíš jsem to řešila kvůli financím. Platím tam velký nájem a teď se ještě zvýšil, tak mi přijde škoda dávat peníze někomu cizímu, když je můžeme dávat do svého,“ vysvětlila.

Velké stěhování ji čeká po vánočních svátcích, ale zatím není jasné, zda se budou mít kam se stěhovat.

„Zatím stojí jenom hrubá stavba, nemáme ani podlahy. Jestli tam budeme v rozestavěném baráku, nebude to ideální, ale už jsem dala výpověď z nájmu, tak se budeme modlit, aby to vyšlo,“ uzavřela Andrea.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat