jít naiDNES.cz

Noční erotika Andrey Pomeje: Fanouškům dala nahlédnout do své ložnice

Kam až tohle může zajít? Exhibicionismus Andrey Pomeje a jejího partnera Petra Plačka nezná mezí. Milenci nově zveřejnili záběry z ložnice, z nichž by se červenali i fanoušci lechtivějších videí!

Andrea Pomeje se sice snaží tvrdit, že její život není jenom Instagram, zatím to ale vypadá, že prostřednictvím této sociální sítě pouští své fanoušky i do té nejintimnější části svého soukromí.

V březnu letošního roku sice tvrdila, že by lidé měli přestat ostatní soudit podle Instagramu, protože to není vizitka člověka, zatím to ale spíše vypadá, že její celý život je pouze o Instagramu.

„Den má 24 hodin a vy nevíte, co ten člověk na druhé straně během něho prožívá,“ tvrdila tehdy Pomeje. Nutno ale říct, že v jejím případě je to přesně naopak. Vdova po Jiřím Pomejem se totiž ze svého soukromí neostýchá zveřejnit doslova cokoliv.

Nově tak nechala své fanoušky nahlédnout do svého lože, v němž v sexy noční košilce laškovala s pokrývačem Plačkem. Erotika ze záběrů doslova tryskala a na Plačkovi bylo vidět, že se těší, až Andrea přestane točit.

Tak jsme zvědaví, co dalšího v budoucnu Andrea svým fanouškům nabídne. Příště by mohla rovnou nechat záznam běžet celou noc.

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat