jít naiDNES.cz

Je Andrea Pomeje zasnoubená se svalovcem Plačkem? Fanoušci mají jasno!

Zasnoubila se Andrea Pomeje se svým svalovcem Pedritkem? | foto: koláž expres

Už nezbývá mnoho času a Andrea Pomeje opustí pražský byt na Břevnově a nastěhuje se ke své urostlé lásce Petru Plačkovi. Ten se teď pochlubil fotkou, na níž má dýdžejka záhadný prsten. Fanoušci mají jasno! Vdova po Jiřím Pomejem je zasnoubená…

Stěhování proběhne co nevidět, zbývá tedy svatba. I když se Andrea Pomeje nedávno nechala slyšet, že je ještě brzy a stále ze sebe dostává manželství s Jiřím Pomejem (†54), fanoušci jsou přesvědčeni o opaku.

Nabušený klempíř, s nímž pohledná dýdžejka už rok randí, sdílel na sociální síti fotku, která zvěsti o nadcházející veselce pořádně rozvířila. Andree se totiž na prstě blyští prstýnek, jenž by mohl být zásnubní.

Špatný prst na zásnubní,“ všimla si hned jedna z fanynek. „Tak už si ji vezmi, Pedritko,“ přisadil si další z diskutujících.

Koneckonců, proč by se dvojice nezasnoubila? Jak se zdá, oba stále prožívají intenzivní rozpuk lásky, kterou si vyjadřují i na sociálních sítích.

Andrea Pomeje se pochlubila fotkou s prstenem. Je zásnubní?

Andrea Pomeje se pochlubila fotkou s prstenem. Je zásnubní?

Miluji tě,“ napsal svalovec Plaček Andree vyznání na Instagramu. Dýdžejka nenechala vzkaz bez odpovědi a Pedritkovi, jak si urostlý pokrývač říká, city opětovala.

I když Andrea tentokrát nehodlá nic uspěchat, od zásnub má ještě chvíli čas na rozmyšlenou. Rok není zase tak krátká doba na to, aby setřásla tíživou minulost a vrhla se do nové životní etapy naplno. To už ostatně udělala dávno, když si s Plačkem loni v létě začala.

Žena, která chce opravdu novému vztahu dát prostor a vyřešit si minulost, většinou kontakt s novým mužem nenavazuje. Buď nic řešit nechce a jde do „nového“, nebo je nějakou dobu sama.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat