jít naiDNES.cz

Jsem závislák! Alice Bendová se svěřuje se svou největší závislostí!

Bendová se svým o dvanáct let mladším partnerem na premiéře filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

I když je slavná, rodina je pro ni stejně nejvíc. Herečka Alice Bendová (45) si většinu teplých dní užívá s partnerem Michalem Topolem a dětmi na Tenerife, kde mají apartmán. I když je sexy herečka s partnerem už hezkou řádku let, je na něm závislá!

Už je to sedm let, co Alice Bendová našla štěstí po boku výrazně mladšího partnera Michala Topola. S tím je, alespoň podle svých slov, opravdu šťastná! 

S ním i dětmi tráví hodně volného času na Tenerife. Když se zrovna s těmi nejbližšími nesluní na Kanárech, užívají si v Čechách.

„Tak jsme zpátky, chodíme na houby, užíváme si pejsky. Dnes jsem byla pracovně v Kutné Hoře, abych podpořila novou rozjíždějící se firmu s moc dobrým nápadem, ale o tom vám více povím zítra. Jsem totiž strašně unavená, moje mamka by řekla, že jak hárající fena,“ píše Bendová.

„Posedím ještě s Míšou na terase, jinak by se urazil, že se neužíváme. Jen tak pro zajímavost, naposledy jsme byli bez sebe snad na podzim, jeden večer. Já jsem z toho byla divná a Míša mi volal a psal asi desetkrát. Takže tak. Divnolidi. A takhle to mám i s dětmi, chci být pořád s nimi. Oni se mnou snad zatím také. Zdraví vás závislák,“ svěřila se se svou závislostí Alice Bendová.

Závislost je sice škodlivá v jakékoliv podobě, ale pořád je to lepší varianta než závislost na alkoholu nebo nikotinu...

Fotogalerie

Komentáře