jít naiDNES.cz

Alice Bendová estetické zákroky netají: „Stárnu s grácií a botoxem!“

Bendová na premiéře filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Jiné hvězdy s tím dělají tajnosti, tváří se, že se tak narodily, ostatní si vůbec nevšimnou, že dotyčným dámám najednou zmizely vrásky, řasy jsou dvakrát delší a rty jako kačer… Herečka Alice Bendová (45) je mezi svými kolegyněmi tak trochu za exota. Klidně práskne, že má liposukci stehen, a teď si nově skočila napíchat obličej.

Která žena je nadšená ze stárnutí? Vlasy začnou bělat, a i když se zpočátku dají vytrhávat, hitparáda to není. Kůže lehce šedne, povadá, tělo mění proporce. Někde se tomu dá pomoct sportem, barvou, tetováním nebo umělými „komponenty“.

Něco se ale musí buď přijmout, nebo ošálit pomocí vědeckých zázraků, což je přesně varianta, kterou volí celý showbyznys a Alice Bendová s ním. Rozdíl je v tom, že zatímco většina to tají, Alice to na všechny vybalí bez zardění.

To na čele není pot, ale maska po aplikaci botoxu do čela, aby si mě nespletli se starou želvou. Skočila jsem na pár vpichů a modelka je na světě,“ hlásá do světa jedna z našich nejvíc sexy hereček.

Alice Bendová si nechala vpíchnout botox, poté aplikovala masku.

Alice Bendová si nechala vpíchnout botox, poté aplikovala masku.

Někteří fanoušci s Alicí Bendovou nesouhlasí a oponují jí, že žádné úpravy nepotřebuje.

Ty žádný botox nepotřebuješ, aby z tebe potom nebyla bublina!“ obává se jeden z nich o hereččino zdraví.

Tak to se mi nelíbí, má se stárnout s grácií, a ne s botoxem. Co takový botox udělal třeba s Courtney Love (i kdtam asi měl větší vliv fakt, že nosem prohnala dobroty, za které by měla vilu v Jevanech). Nicméně Alice je krásná baba, a nechá do sebe bodat!“ vyjadřuje názor jeden ze sledujících.

Alice Bendová má ale odpověď na všechno! Já stárnu s grácií a botoxem!“ nemaže se s tím herečka, která se už v minulosti pochlubila silikonovým poprsím a nedávno podstoupila radši liposukci stehen, než aby začala sportovat.

Fotogalerie

Komentáře