Požádal mě o ruku u televize, svatba bude do roka a do dne, řekla Expresu zasnoubená Bendová

11. ledna
I když to nečekala, vlastně ani neplánovala, nakonec už může jednou rozvedená herečka Alice Bendová (47) plánovat svatbu. O dvanáct let mladší přítel se rozhoupal a po osmi letech vztahu svou lásku požádal o ruku. Žádnou romantiku ale nečekejte.

Krásná herečka Alice Bendová na vdavky už ani nemyslela, po rozvodu si řekla, že papír na lásku není třeba a klidně bude s partnerem Michalem Topolem žít na „psí knížku,“ což jí osm let vyhovovalo. Teď už se ale nemůže dočkat, až svatba nastane.

„Nečekejte žádnou romantiku. Normálně jsme leželi na gauči, koukali na televizi a Michal se najednou na mě otočil a řekl: ‚Hele, nevezmeš si mě?‘ Začala jsem se smát, že si dělá legraci, a on vytáhl ten nejkrásnější prsten. Samozřejmě jsem řekla ano,“ prozradila Expresu nadšeně Alice.

Herečka už přemýšlí, co si vezme na sebe, hlavní je nevypadat v klasických svatebních šatech trapně, protože už podle jejích slov není nejmladší.

„Už to není na princeznovské šaty, to bych už jako princezna nevypadala. Chci něco decentního, asi bílého, ale nic moc zdobného, zkrátka k mému věku,“ přemýšlí Bendová, která navíc hodlá dodržet tradici „do roka a do dne“.

Alice se pochlubila nádherným prstenem.

Alice se pochlubila prstenem.

„To určitě neporušíme. Bude do roka a do dne, korona nekorona. Případně se vezmeme doma v obýváku a budeme mít takový decentní mejdan s rodinou,“ smála se.

Je poznat, že je Alice s Michalem velmi šťastná, proto je nakonec ráda, že svůj svazek stvrdí svatbou, i když sama se tomu dříve bránila.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:40 úterý 11. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 27
  • 24
  • 18
  • 18
  • 17
Komentáře