jít naiDNES.cz

Přála bych si být s rodinou alespoň 4 měsíce u moře, řekla Expresu Bendová

Alice by nastálo Česko neopustila kvůli rodině a práci. | foto: Ivan Kahún

Sexbomba Alice Bendová (45) by nejradši chodila jen v bikinách a vystavovala své dokonalé křivky slunečnímu záření. Proto si také s partnerem Michalem Topolem pořídili byt na Tenerife, aby si mohli plnit sny a přání. Odstěhuje se tam celá rodinka natrvalo? Skončí herečka s kariérou? To vše prozradila Expresu.

Vnadná herečka Alice Bendová se nikdy netajila tím, že je jí Česko malé a ráda by se jednou usadila někde v cizině, hezky v teple, u moře. Splní si ten sen ale dříve, než bude v důchodu, jak dříve plánovala?

O krok blíže se snu přiblížila tím, že si koupila byt kousek od moře na slunném ostrově Tenerife, kam jezdí, jak to jen jde. Bere s sebou samozřejmě i děti Aličku a Vašíka s přítelem Michalem Topolem. Nezalíbilo se tam rodince natolik, že by se tam chtěli přesunout napořád?

„Milujeme to tam, ale o stěhování nemůže být řeč. Dětem bych to neudělala. Mají tady babičky, tátu, kamarády, chodí v Česku do školy a nechtěla bych je vytrhávat z jejich prostředí,“ rozpovídala se pro Expres sexy herečka.

K moři proto vždycky vyrážejí, jen když mají děti prázdniny, aby nezameškaly ve škole. Na druhou stranu ale Alice nepopírá, že by chtěla přitvrdit v intenzitě pobytu v letním bytečku.

Herečku nezaskočila žádná otázka.

Herečku nezaskočila žádná otázka.

„Chtěla bych to směřovat tak, abychom v teple a hezky u moře byli tři až čtyři měsíce v roce, to by bylo optimální. A třeba na stará kolena se tam odstěhuju na déle a do Čech budu jen dojíždět. Ale zatím nám to vyhovuje tak, jak to je,“ dodala Alice.

Ta by také nechtěla bydlet v jiné zemi kvůli tomu, že tady má rozjetou kariéru. Na Tenerife je sice krásně, ale na druhou stranu ji tam jako herečku nikdo nezná, to jí na chleba nepřidá. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:19 30. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Super
  11
 • Cože
  11
Komentáře