jít naiDNES.cz

Originální osvěta: Alice Bendová bojuje proti rakovině kůže obřími vnadami

Alice si je vědoma, čím nejvíce přitáhne svou pozornost. | foto: Instagram

Vnadná herečka Alice Bendová (45) moc dobře ví, čím na sebe upozornit. Proto nejčastější fotky na jejím profilu na sociální síti jsou ty v plavkách, neboť právě tyto snímky žádného muže nenechají chladnými. Ale ono to má hlubší podtext než jen odhalené tělo. Alice vyrazila do boje se zákeřnou rakovinou kůže.

Bývalá modelka Alice Bendová má i po dvou dětech výstavní tělo. Sama si myslí opak, prý je stále na čem pracovat, ale i přes to všechno se ráda předvádí jen v titěrných bikinách. 

Od té doby, co si s partnerem Michalem Topolem pořídili nemovitost na prosluněném ostrově Tenerife, kromě plavek snad nic jiného nenosí. 

Proto i její Instagram vypadá, jako by celou dobu žila jen u moře. Neustále provokuje fotkami z pláže, kde si užívá s rodinkou pohodu, opalují se a nic neřeší.

Ale teď herečka překvapila, když přiznala, že to všechno není tak, jak vypadá. U moře zas tolik času netráví, protože se bojí rakoviny kůže. 

Alice Bendová se na instagramu baví.

Alice Bendová se na Instagramu baví.

„Normálně jsem se i já začala mazat padesátkou. Nechci vypadat úplně jako škvarek, a upřímně se i bojím o zdraví. Přes léto se tady chodí na sluníčko až odpoledne, třeba kolem čtvrté, a jsme tam až do večera. Teď se chodí dřív, ale o to si dáváme většího bacha,“ napsala pod další „vyprsenou“ fotku. 

Alice přišla na velmi svérázný způsob, jak upozornit na škodlivost opalování. Určitě tím zaujala více lidí než klasické kampaně. Moc dobře si uvědomuje, že odhalená kůže prostě táhne. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 28. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  14
 • Tvl
  14
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Haha
  11
Komentáře