Agáta inzeruje: Za promočenou matraci měla chtít 500 korun!

Agáta Prachařová měla v internetovém bazaru nabízet nechutnou matraci za 500 korun. | foto: Facebook

Vydělat se dá na všem, řekla si dost možná modelka Agáta Prachařová. Na internetu se totiž objevil screenshot z internetového bazaru pro maminky, kam měla podat inzerát na prodej „retro pohovky“ z osmdesátých let. Nevábný háček je ovšem v tom, že je tato pohovka, slušně řečeno, totálně promočená. Lidé za to podle svědků Agátu tak sepsuli, že raději inzerát stáhla.

Agáta Prachařová sice pro mnoho lidí platí za symbol sexuality, tentokrát se ale zrovna dvakrát neblýskla. 

Na Facebooku se objevila fotografie ze stránky Bazárek pro maminky z Prahy, kde měla nabízet retro pohovku z 80. let, a to za 500 korun.

Nebylo by na tom nic divného, nebýt stavu, v němž tato pohovka je. Rezavá konstrukce možná zvýrazní, že jde skutečně o retro zboží, opravdu nechutně ale působí matrace, na které se v průběhu let evidentně někomu nejednou stala noční nehoda.

Agáta měla v internetovém bazaru nabízet nechutnou matraci za 500 korun.

Agáta měla v internetovém bazaru nabízet nechutnou matraci za 500 korun.

Podle komentářů pod zveřejněným screenshotem Agáta Prachařová inzerát hbitě stáhla, protože to za jeho nechutnost od dalších maminek v bazaru pěkně schytala. Případní zájemci tak už mají nejspíš smůlu.

Samotnou Agátu jsme kontaktovali s dotazem, zda je pravda, že inzerát zveřejnila, vysloužila si za něj kritiku, a tak ho zase stáhla. Odpověď jsme ale nedostali.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat