jít naiDNES.cz

Rozevlátá Prachařová jako Ribanna: Proč leze do zelí Jitce Boho?

Agáta Prachařová už dělala reklamu snad na vše. Tentokrát je za Ribannu se slušivou kabelkou. | foto: Archiv

Existuje jen málo věcí, na které Agáta Prachařová (34) nedělala reklamu nebo nebyla jejich tváří. Podnikavé děvče, řeklo by se. Peníze až na prvním místě, řekla by známá kráska, která vystavěla svou kariéru na více či méně provokativní image. Coby matka dvou dětí se dost zklidnila, a tak energy drinky a noční kluby vystřídal poněkud sofistikovanější tovar.

Po těžkostech, které provázely chod její módní značky, se Agáta Prachařová rozhodla, že se vrátí k osvědčenému modelu, a to že výrobkům tak maximálně propůjčí svou tvář. Odpadnou tak starosti s e-shopem a negativními recenzemi, o které žádný podnikatel nestojí.

„Vlastní kabelky jsem si přála mít dlouho. Chtěla jsem nějaké, na které budu pyšná, které se budou prodávat a mé fanynky je budou milovat stejně tak, jak je budu milovat já,“ rozzářila se kráska, která aktuálně jede na boho vlně a do světa vyráží v outfitech, jež by jí záviděly Nšo-či i Ribanna.

Zhlédla se tak v podobné módě jako zpěvačka Jitka Boho, která má oblíbený styl i ve svém příjmení.

„Jsem moc ráda, že to klaplo právě s Dara bags. S paní Ermisovou jsme si neuvěřitelně sedly, je to ženská na svém místě. Poradila mi, vyslechla mě a pak přišla s prvními skicami,“ doplnila Prachařová, která je novou tváří zmíněných kabelek.

Je obdivuhodné, jak je Agáta tvárná. Jeden den je rockerkou, pak skejťačkou, glamour dámou, aby poté vsadila na pohodlí a přirozenou krásu. Však to má taky v popisu práce, modelky by měly mít chameleonskou schopnost, jinak přijdou o zakázky.

„Boho styl tak nějak vyplynul. Přirozeně jsme se k němu s Agátou dopracovaly. Obě jsme se dívaly na návrhy letošních kolekcí, které mám připravené, sledovaly jsme s mým týmem trendy pro letošní sezonu jara a podzimu a boho styl nám přišel jako skvělý nápad,“ popsala vznik kolekce majitelka značky, která dodala, že obě mají k tomuto stylu blízko. „Prostě letní festivalová pohoda,“ směje se.

A my už jsme zvědaví, čemu bude dělat Agáta reklamu příště...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat