jít naiDNES.cz

Vyhublá na kost. „Díky“ manželské krizi má Agáta vysněnou váhu!

Agáta Prachařová je vyhublá na kost. | foto: Koláž Expresu

I manželská krize může být k něčemu dobrá. Své o tom ví Agáta Prachařová. Její vztah s Jakubem Prachařem je sice v troskách, ona má ale jeden důvod k radosti. Zhubla na vytouženou váhu!

Jak jsme vás již informovali, manželství Jakuba a Agáty Prachařových je doslova v troskách. Dcera Veroniky Žilkové se sice snaží na sociálních sítích budit dojem, že je v jejím životě vše zalité sluncem, situace se má ale tak, že si Prachař domů jezdí jenom pro své věci a Agáta jinak netuší, kde se nachází.

A tíživá rodinná situace si začíná brát vysokou daň. Agáta Prachařová, která celé dny probrečí a doufá, že se otec její dcerky jednou vrátí domů, se začíná ztrácet před očima.

„Po dlouho době opět 53 kilo,“ prozradila modelka, která ani před prvním těhotenstvím nebyla takto hubená.

Ačkoliv má Prachařová ze své váhy momentálně radost, měla by se mít na pozoru, aby úbytek váhy nebyl enormní. Dlouhodobý stres totiž není zdravý a vede až k závažné podváze. Ideální váha při její výšce 175 centimetrů je totiž 57 kilogramů.

Snad si Agáta bude dávat pozor. Nutno ale říct, že nejedna kolegyně z branže jí nyní musí tiše závidět. Agáta tak konečně může předvádět spodní prádlo a nemusí se bát kritiky na svou postavu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat