Radši u cizích než sama! Prachařová se bojí opuštěnosti, co na to Jakub?

Agáta Prachařová má mít strach ze samoty. Jak to nyní bude dělat, když ji Jakub Prachař opustil? | foto: Profimedia.cz

Zcela opuštěná se musí cítit Agáta Prachařová. I když v sobotu vzplanula jiskřička naděje, že je její manželství s Jakubem Prachařem zachráněno, vše je jinak. Herec se ke své rodině nevrátil a zdá se, že se k tomu ani nechystá.

Agáta Prachařová se sice snaží tvrdit, že její vztah neprochází krizí a jde jen o nepochopený vtip, který zašel příliš daleko, přitom situace je mnohem horší, než se zdá být.

Agáta se sice chtěla pokusit své manželství zachránit návštěvou manželské poradny, u otce své dcerky Mii ale tvrdě narazila. Ten o žádných sezeních s odborníkem nechtěl slyšet. Místo toho měl Jakub na konci minulého týdne odletět do Londýna na fotbalový zápas a po svém návratu do Česka zamířit místo domova na hory, kde strávil několik bezstarostných dní s přáteli.

Zatímco Prachař si užíval s kamarády a svou utrápenou manželku na dálku ignoroval, Agáta prožívala v Praze muka.

„Všichni vědí, že Agáta nerada spí sama v posteli. Má z toho doslova hrůzu. Bojí se tmy a samoty,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavného páru, jehož slova potvrzují i události minulých dní.

Z večírku magazínu, pro nějž Agáta pracuje, neodjela do jejich suchdolské vily, ale přemluvila jednu ze svých kolegyň a přespala u ní.

„Když má doma děti, tak spí s ní v posteli. Ten večer ale děti měly hlídání a Agátě se nechtělo zpátky do prázdného domu. Navíc když je nedávno vykradli. Doma se necítí vůbec dobře. I kvůli tomu si pořídila psa, protože nepočítá s tím, že se ještě Jakub vrátí,“ dodal náš zdroj.

Fotogalerie

Komentáře