jít naiDNES.cz

Nejsem vtipná jako Štíbrová, ale zapracuju na tom, slíbila Prachařová

Agáta Prachařová slibuje, že se na jejím Instagramu teď začnou dít věci. Tak jsme zvědaví... | foto: Instagram Agáty Prachařové

Modelka Agáta Prachařová (34) slibuje velké věci! Instagramové bohyně by se měly mít na pozoru, kráska si brousí zuby na jejich místa. Těžko říct, jak na nové sledující bude cílit a čím je hodlá přilákat. Nabízí se třeba nahé fotky, o nich ale dvojnásobná matka trochu pochybuje, což je pro začátek dobrá zpráva. Co od ní můžeme čekat?

„Tak jako díky! Že někoho zajímá můj šíleně nudný život a že je vás tolik, to nechápu,“ diví se Agáta Prachařová, která na Instagramu oslavila 200 tisíc sledujících. S tím už se dá něco dělat.

Pro své fanoušky má teď skvělou zprávu.

„Rozhodla jsem se, že se teda tomu instáči trochu víc pověnuju, že už to nebude jen o dětech, jídle, surfování, běhání nebo depresi, začnu přidávat i něco, co má opravdu smysl. Takže firmy, kdyby chtěl někdo reklamu, jsem tu pro vás,“ láká ke spolupráci Agáta, která by ze sociální sítě do budoucna ráda udělala ještě dojnější krávu, než je teď.

„Myslím, že jsem teď poprvé máma nad věcí, a vím, že se nás v této situaci ocitá víc, takže to přece spolu všechno zvládneme!“ apeluje na ženy v podobné situaci Prachařová.

Snaží vzbudit dojem, že už se přes to nejhorší přenesla. Jak Agátu známe, nemusí to být úplně pravda, ale chceme tomu věřit.

„Jinak nechápu, proč mě sleduje 75 procent žen a jenom 25 procent chlapů, nedá se s tím něco udělat?“ ptá se modelka, která hned přispěchala s řešením. 

„Mám se začít fotit víc nahá? Nejsem vtipná jako Nikol Štíbrová, ale pokusím se na tom zapracovat. Pusu všem,“ vzkázala svým věrným Prachařová, která po rozchodu s Jakubem Prachařem velmi intenzivně řeší, co dál. 

Aktuálně není úplně zahlcená prací a ráda by to změnila. Otazníky visí i nad další řadou pořadu Máma nad věcí. Ten by se teď mohl přejmenovat na Mámu na křižovatce.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 14. listopadu 2019, svátek má Sáva
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz