Prachařová změnila názor: Když jde o prachy, ukazovat děti tolik nevadí

Kdy jde o peníze, umí Agáta Prachařová ze svých zásad slevit a ukáže i své děti. | foto: Koláž Expres.cz

Modelka a moderátorka Agáta Prachařová (34) manželovi slíbila, že dceru Miu nebude vystavovat pozornosti médií. Slovo, které Jakubu Prachařovi (35) dala, se snaží dodržovat. Ne vždycky se to ale povede. Najdou se okamžiky, kdy hvězda pořadu Máma nad věcí přimhouří oči a pošle ji do světa.

„Když máš nemocný děti a už jste si pohráli se vším... Přišel nám nový lux, dokáže s ním hravě makat i Kryšpín,“ prozradila Agáta Prachařová u snímku, na němž se její syn aktivně podílí na úklidu domu.

„Je lehký, speciálně i na psí chlupy a má ohebný kloub, takže nemusíte ohýbat svá záda, kdyby to náhodou děti přestalo po 5 minutách bavit,“ láká k jeho koupi modelka, která zvěčnila nejen svého syna, ale i dceru. 

„S Kryšpínem a Kordulkou si připravíme šneky a koláčky z listového těsta,“ zvala nedávno Prachařová ke sledování svého pořadu, v němž se profiluje coby matka nad věcí a kde se postupně kromě její babičky představí téměř celá rodina.

„Jednoduché recepty, které dětem budou chutnat a zabavíte je v kuchyni s vámi,“ dodává Agáta, která dceru postupně přivyká „velkému světu“. Snaží se to dělat šikovně, aby jí Jakub Prachař nemohl nic vytknout. 

Ten na rozdíl od Agáty po mediální pozornosti pro své dítě příliš netouží...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat