jít naiDNES.cz

Opuštěná manželka Agáta: Hledala útěchu u kamarádky, dárek od Jakuba nepřišel

Agáta Prachařová se může právem považovat za opuštěnou manželku. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Jakub Prachař se sice v sobotu odpoledne a ve středu večer na několik minut vrátil domů, dlouho tam ale nepobyl. A to i přesto, že jeho žena měla narozeniny. Opuštěná Prachařová tak útěchu hledala u kamarádky.

Takový dárek k narozeninám Agáta Prachařová (34) určitě nečekala. Ačkoliv její manželství s Jakubem Prachařem (35) prochází krizí, tiše doufala, že manžel alespoň na jeden den zapomene na všechny křivdy, které se mezi nimi udály.

V to doufala i její maminka, která musela v den jejích narozenin odletět zpátky do Izraele.

„Doufala jsem, že Kuba bude takový frajer, že Agátě aspoň pošle kytku, ale nestalo se,“ nechala se slyšet Žilková.

To nám potvrdila i sama moderátorka, když jsme se jí zeptali, zda ji náhodou Jakub nepřekvapil a neposlal jí dárek prostřednictvím kurýra. Její strohá odpověď „ne“ je všeříkající.

Zatímco „svůj den“ strávila Agáta se synem Kryšpínem, s nímž se vydala do pražského aquaparku, následující dny se pokoušela najít útěchu u každého, kdo si na ni udělal čas.

Úterní odpoledne tak strávila s kamarádkou, která ji vyzvedla přímo u ní doma a nepřijela s prázdnou. Na rozdíl od Prachaře ona Agátě dárek k narozeninám dovezla.

Jakub se ve středu na chvíli vrátil domů, aby předal Agátě dceru, jak se ale vyřešila jejich krize, kterou Prachařová sama ohlásila na Instagramu v den výročí jejich svatby, to komentovat nechtěla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 30. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  51
 • Trapas
  39
 • Super
  27
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
 • Cože
  16
Komentáře