Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Co teď Agáta a Jaromír Soukup předvedou? Řečí o jejich rozchodu je plné zákulisí

  Agáta Hanychová a Jaromír Soukup | foto: Instagram

  Dovolená ve španělské Marbelle, která měla trvat v podstatě celé letní prázdniny, podle několika zdrojů ze zákulisí vůbec nedopadla dobře. Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) se měli vrátit každý zvlášť po údajně drsných hádkách, které se měly řešit přebukováním letenek a dočasnou odlukou zřejmě nejzábavnějšího páru Česka.

  Každý si sice o nich může myslet, co chce, ale pravda je, že Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou „guilty pleasure“ českého showbyznysu, čemuž odpovídá i čtenost článků s jejich jmény. Stačí jen, aby se někde objevili pod rozkvetlou lípou, a jejich pro mnoho lidí stále nepochopitelné spojení vyvolá nebývalý zájem.

  Je to právě na první pohled nesourodost dvojice, která tolik dráždí veřejnost. Divoká modelka a podnikatel se potkali během natáčení v jeho televizi a vznikl z toho vztah, jenž je dodnes i poté, co už mají oba dceru (pravda, branou hopem), mnohým lidem trnem v oku nebo minimálně věří, že stojí „na vodě“ a může se kdykoliv kvůli kdejaké malichernosti rozpadnout.

  Nabízí se tak na jednu stranu otázka, jestli jejich údajný rozchod, za tento rok už několikátý, není spíše přáním, jehož otcem je myšlenka nepřejících. Na druhou stranu tyto neustále prosakující informace nelze ignorovat právě proto, že namísto klasického partnerství tu máme ostře sledovaný vztah dvou velmi důrazných, paličatých a dominantních osobností, u nichž tušíme, aniž bychom s nimi museli sdílet stůl i lože, že každý den je u nich „kdo s koho“ a bojem ega o denní vítězství.

  Kdyby jim to opět nedopadlo, je jasné, kdo z nich by z toho vyšel hůře. Agáta má tři děti se třemi tatínky, a i když si jistě z názoru veřejnosti nic nedělá, jako žena stoprocentně neujde odsudku lidí, zatímco nad Soukupem většina z nich mávne rukou, je to přece chlap a zapletl se s „bláznivou Agátou“. Navíc Soukup je boháč, zatímco Agáta celý život funguje víceméně jako samoživitelka, tedy předsudky o tom, že si dělala další dítě proto, aby se pojistila, se jí stoprocentně nevyhnou, zatímco pro Jaromíra Soukupa se bude jednat jen o epizodu a nějaké chvilkové pomatení mysli.

  Šílená zamilovanost, která je jistě v první fázi postihla, bude rychle zapomenuta a zbude jen případné počítání alimentů a další reklamní nárůst jména známé influencerky, jejíž štěstí i neštěstí jsou v tom, že jde do všeho po hlavě a neohlíží se na budoucnost či důsledky.

  Řeči o odluce Agáty a Jaromíra se již tak mocně táhnou zákulisím, že někteří je dokonce považují za hotovou věc. Mluví se o tom, že Soukup raději odletěl ze svého domu v Marbelle, aby nemusel se svou partnerkou trávit ani o den více. Že Soukup stopl Hanychové její pořad Holčičky, i když Agáta tvrdí (celkem logicky), že má novorozenou dceru a nelze se tedy věnovat práci naplno, i celebrity mají právo na mateřskou.

  Že ve Španělsku to byla taková divočina, že se měnily letenky snad každý týden podle toho, který z nich chtěl zrovna odlétat, aby měl od toho druhého pokoj. Že vztah dospěl svého vrcholu a Agáta nesnese jeho dominanci a on nesnese její výbušnost. Že už je to „hotová věc“ a teď jen čekáme na to, kdy to jeden z nich potvrdí. A že se to pozná podle toho, že svatba pořád nikde...

  A pokud se stavíme k možnosti, že je opravdu po všem, ještě nějakou dobu to bude určitě trvat. Jsou tu dvě silné základny fanoušků, kdy jedni by nechtěli nic slyšet o tom, že by Agáta mohla být svým partnerem opuštěna, a druzí zase to, že by jejich hrdina odešel od další matky s dítětem. Když se objevily první spekulace o jejich odluce, jejich vyjádření byla téměř nulová a Hanychová si na Instagramu jede své klasické rodinné „bydlenkování“ s dětmi, zatímco Soukup se virtuálně odmlčel.

  Podle mnohých proto, aby vyřešil krizovou komunikaci s matkou svého dítěte, která kdyby to bylo celé pravda ho nenechá odejít jen tak. Ve hře jsou zraněná ega, pověst a hrdost a té mají oba více než dost. Je možné, že se díváme na poslední záchvěvy páru, jenž se bude snažit vytvářet dojem toho, že je vše v pořádku, a vymýšlí společnou strategii, aby třeba ke konci roku přišel s prohlášením o nadále trvajícím přátelství a vzájemné úctě, což se dělá vždy, když si ti dva nemohou přijít na jméno. Ale pokud by tu byli dva lidé, kteří jsou schopni toto prokletí sebestředných osobností překonat, jsou to právě Jaromír Soukup a Agáta Hanychová.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Život ve slevě. Drahota vede mámu samoživitelku k zoufalým akcím

  Premium Davem lidí proplouvá nenápadná žena s červeným deštníkem v obnošené bundě. Očima skenuje výkladní skříně obchodů. Pak...

  Pavel Kolář: Naše mechanismy zajišťující přežití jsou deformovány blahobytem

  Premium Přisuzují se mu až zázračné schopnosti. Mnoha lidem totiž dokázal pomoci od zdravotních potíží. Ať už šlo o české...

  Manažer reprezentace exkluzivně: o konci trenérů a proč dostal funkci u záchodků

  Premium Byl první, kdo trenérům reprezentace už během října navrhl: „Neskončíme?“ Dopálila ho hořká atmosféra a nedůvěra...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz