Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Další nejdivnější pár showbyznysu: Co může spojovat Agátu a Jaromíra Soukupa?

  Agáta Hanychová (37) a všudybyl Jaromír Soukup (53) prý mají spolu vztah a modelka to měla potvrdit prohlášením, že je to „správná informace, ale dále se k tomu vyjadřovat nebude“. To jsme tady už jednou slyšeli, naposledy když měla „vztah“ Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem. Ale kdoví, třeba Agáta opravdu našla lásku svého života v milovníkovi žen starším o dvacet let. Otázka je, co tyhle dva vlastně spojuje.

  Pro Agátu samotnou je to už asi 58. vztah za tento rok, takže není divu, že to nikdo nebere moc vážně, zejména pak její followeři, kteří se jejím novým přítelem baví na Instagramu a dělají si z ní legraci, že dalším stupněm bude prezident Miloš Zeman. Hanychová poté, co se rozvedla s Jakubem Prachařem, se stále nemůže nijak ukotvit, místo aby si dala čas sama pro sebe a naučila se být jen se sebou, střídá kluky jako na pohovoru. Naposledy měla nejvážnější vztah se slovenským chirurgem, s nímž se ukázala na dovolené v Itálii, a pak konec.

  To mediální magnát Jaromír Soukup má skóre o poznání menší (nebo alespoň v tom, co veřejně víme), ale zase je o něm známo, že krásným a reprezentativním ženám neodolá. Ovšem od Kateřiny Brožové nebo Terezy Mátlové je to poměrně skok daleký až k Agátě Hanychové s divokou pověstí v českém showbyznysu.

  Na druhou stranu Agáta, ačkoliv se prezentuje, jak se prezentuje, je v soukromí poctivá bydlenka a Jaromír Soukup kromě toho, že moderuje svoje zprávy, svůj týden a svůj VIP svět, taky moderuje pořad o vaření. Nabízí se tak domněnka, jestli tohle zase není nějaká možnost, jak dostat Agátu na obrazovku a do výhodnějšího byznysu, protože v kuchyni si zrovna ona docela libuje.

  To není snad týden, aby nepropagovala něco, co se vám bude hodit při vaření nebo kolem baráku. Soukup zase ve svém e-shopu je už jen krok od toho, aby tam začal prodávat i auta. Možná tak sledujeme v přímém přenosu zrod spíše obchodního páru, který bude nakonec těžit ze svých jmen společně a rozjede styl Horsta Fuchse ve velkém.

  Agáta ovšem tvrdí, že je ve vztahu se Soukupem šťastná, prý mezi nimi jiskra přeskočila tehdy, když byla hostem v jeho pořadu. Nakonec proč ne, možná právě téměř o dvacet let starší partner, který je evidentně dominantnější, je přesně to, co bývalá modelka potřebuje ke zklidnění.

  Soukup přece jen na veřejnosti vystupuje poněkud distingovaně a Agáta...

  No...

  Pro nás jako pro společenská média je to rozhodně velmi zajímavý materiál. Prosím vás, co je šokujícího na tom, když si modelka vezme za manžela herce, ale když se rozlítaná modelka dá dohromady s upjatým mediálním magnátem, jemuž čouhá zpod saka ještě ramínko na šaty? Je to zábava pro nás i pro čtenáře, všichni se budeme točit na židli a kousat si nehty, co z tohoto spojení vyleze. On má peníze, ona má energie, že by to zabilo vola, a hlavně oba jsou exponovaný kousek, každý pro svoje individuální důvody. Hanychová coby enfant terrible showbyznysu, jemuž nemůžete odolat a stejně budete sledovat, co se v jejím životě děje. Soukup pak jako bizár mediálně-politické scény, co zásobuje hlavně ty „internetové lidičky“.

  Doma si o politice asi povídat nebudou, přece jen je Soukup, přestože má děsivý televizní projev, rozhledově poněkud někde jinde. Zase ale máma Žilková by mohla být spokojená, jelikož by při společné večeři mohla mít partnera na vykecávání, coby bývalá partnerka politika může plynule přecházet mezi tématy od drbů ve světě slavných až po geopolitickou situaci.

  A taky se na něj zřejmě bude moci spolehnout, že když bude chtít Agáta zase něco provést, bude tu někdo, kdo jí to vymluví nebo to alespoň zahladí.

  Teď si jenom počkáme, jestli se Hanychová nepřejmenuje na Agátu Jaromíra Soukupa.

  Nikdo by se tomu asi nedivil.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:40 pondělí 17. října 2022. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   160
  • Trapas
   28
  • Tvl
   20
  • Super
   17
  • Sladký
   9
  • Cože
   8