Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Spokojená Hanychová strávila den se sestrou bývalého. Soukup je stále v nedohlednu

  Agáta strávila den s dětmi a Janou Dopitovou. | foto: Instagram

  Od doby, co se Agáta Hanychová (38) vrátila z několikatýdenní dovolené ve Španělsku, celé Česko řeší, zda stále tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (55). Ačkoli známá influencerka rozchod opakovaně popřela, z jejích sociálních sítích je patrné, že se s Jaromírem momentálně nestýká. Bývalá modelka si ale udělala čas na někoho, kdo se na jejím Instagramu běžně neobjevuje...

  „Jaromír je u sebe a já jsem tady. Potřebujeme si od sebe odpočinout. Myslím, že jsme spolu byli teď až až. Ale single nejsem,“ svěřila se svým sledujícím na Instagramu v živém vysílání Agáta Hanychová (38), která svůj veškerý volný čas tráví se svými dětmi, přáteli či s rodinou.

  Čtvrteční den dokonce strávila se sestrou svého bývalého partnera Mirka Dopity, se kterým má nejstaršího syna Kryšpína (8). Se známou maskérkou Janou Dopitovou a oběma dcerami Miou a Rozárkou vyrazily fandit Kryšpínovi na fotbalový zápas.

  Že má Agáta s Janou dobrý vztah, dosvědčují i společné fotografie, které influencerka sdílela na svém Instagramu se slovy „hezký den“ a k příspěvku přidala písničku s názvem We are family (Jsme rodina pozn. red.).

  Poté si ještě daly společnou večeři, a jak sama Agáta Expresu sdělila, s Kryšpínovo tetou se vídá pravidelně. „Jana miluje všechny moje děti,“ doplnila.

  Ať se děje mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem (55) cokoliv, je vidět, že má bývalá modelka kolem sebe spoustu lidí, kteří stojí po jejím boku a nenechávají ji ve štychu.

  Agáta strávila den s dětmi a Janou Dopitovou. Další výborně zvládnutý mediální tah ze strany Agáty.

  Agáta strávila den s dětmi a Janou Dopitovou.

  Jak údajná krize začala?

  Jeden z nejsledovanějších párů českého showbyznysu se dal dohromady loni v létě. Tehdy si majitel TV Barrandov pozval známou influencerku do jednoho ze svých pořadů, kde mezi nimi přeskočila jiskra. Zamilované hrdličky následně sbalily kufry a odletěly do španělské Marbelly, kde Soukup vlastní vilu.

  Na Instagramu přidávali společné snímky, následně se Agáta pochlubila těhotenským bříškem a pravidelně také přidávala příspěvky z jejich domácnosti.

  Poslední dobou se ale miliardář, který čelí finančním problémům, zcela vypařil z Agátiných sociálních sítí. Zvláštní byl i jejich letní pobyt ve Španělsku, kde se Agáta natáčela či fotila sama anebo jen s dětmi.

  Zarážející byl i její návrat do Čech, kdy Hanychová přiletěla pouze s dětmi a svým asistentem Josefem Koudelkou. Na letišti pak čekala Agátina maminka Veronika Žilková.

  „Kdyby se chtěl někdo ptát, proč pro nás nebyl Jaromír na letišti, tak tam nebyl, protože měl v pět ráno jednání, které bylo navíc v Brně. Tohle byl důvod,“ vysvětlila Hanychová během živého vysílání a dodala, že její partner má pracovně nabitý program.

  Dcera slavné herečky už ale v minulosti několikrát popírala rozpad vztahu a vždy se nakonec ukázalo, jak se věci ve skutečnosti mají. Doufejme, že to tentokrát Agáta se svým partnerem ustojí a žádný rozchod se konat nebude...

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Billie Eilish prozradila svou sexuální orientaci. Na Instagramu kvůli tomu přišla o 100 tisíc sledujících

  Billie Eilish v listopadu poprvé veřejně promluvila o své sexuální orientaci. Přitahují ji ženy, ač ji jejich...

  Kolik dostal Datel za Clash of the Stars? Žádných 90 tisíc, ale 2,3 milionu

  Organizace Clash of the Stars poskytla soudu dokumenty, které by měly dokazovat, kolik peněz dostal Marek Valášek,...

  Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

  Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

  RECENZE: Lucii se kočky rozutekly a žáby proklouzly mezi prsty

  Premium Příští rok to bude třicet let, kdy skupina Lucie vydala své třetí a v mnohém přelomové album Černý kočky mokrý žáby. V...

  „To bylo odbojové znásilňování.“ Izrael pouští detaily a dělá si hořkou legraci

  Premium Izrael, který je znechucen reakcí OSN a organizací „hájících práva žen“ včetně MeToo, začal světovým médiím a v OSN...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz