Pondělí 24. června 2024, svátek má Jan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  „Fuj, bulvár“ Agáta: Pohoršuje se nad ním, sama ho ale dělá a vyváří a bere za to i dost peněz

  Agáta Hanychová se fotila s hokejisty a pustila se do novinářů.

  Agáta Hanychová se fotila s hokejisty a pustila se do novinářů. | foto: Instagram

  Modelka Agáta Hanychová (39) prožívá morální ohrazení nad tím, že hokejisté už několik dní v kuse slaví a jsou z toho fotky, nejvíc pak z jejich první party v restauraci blízko Staroměstského náměstí, kam se přesunuli po oslavě s fanoušky. Fuj, bulvár, píše Agáta, která na něm točí měsíčně desítky tisíc.

  Abychom se dostali k zakopanému psu, na nějž Agáta Hanychová jaksi nehodlá ve svém instagramovém příspěvku poukazovat, hokejisté jsou možná „jen“ hokejky, ale nejsou blbí a ani padlí na hlavu a moc dobře vědí, že teď, když se v Praze slaví domácí zlato, na jejich večírky potáhne šňůra fotografů. A pokud to nevědí oni, vědět to budou a řeknou jim to manažeři týmu či zkušenější spoluhráči.

  Nejvíc to bylo poznat právě v případu Petra Nedvěda (52), manažera nároďáku, který se v restauraci, již spolu s Ručinským provozuje, nechával fotit, jak flirtuje se všemi servírkami a poté odchází domů s neznámou dívkou. Restaurace, kde se to celé událo, má velká okna a je z ní vidět dovnitř i ven a fotografové nemuseli ani používat dlouhé sklo, neboť měli celou scénu uvnitř jako na dlani a lidé uvnitř zase měli jako na dlani je venku, nadto nikdo si asi nemyslel, že to by to fotografové zabalili v deset večer a šli domů. I proto pak pro společenské novináře přišla chvíle přemýšlení, jak to ten Nedvěd vlastně doma má, když se okatě bavil i přes vědomí toho, že ho někdo fotí, až to za něj rozsekla sama Nicole Nedvědová, která na Instagramu sdělila, že jsou už od sebe a Petr Nedvěd je svobodný muž.

  První fuj padlo.

  Oslavy pokračovaly vesele i druhý den, to když se zlatá repre rozhodla, že si z toho udělají jízdu Prahou a na řadě byla samozřejmě Kozička, tradiční stanoviště všech fotbalistů a hokejistů, kam je chodí lovit holky s napletenými vlasy a umělými řasami, a bar Katr, kam si pro selfie došla i samotná morálně očištěná Agáta.

  Sami hokejisté se na Instagramu označovali v barech a vítali každého, kdo se se tam za nimi zastavil pro fotku nebo je jen tak pozdravit, a vypátrat je podle jejich stop nebylo nijak složité, jelikož v reálný čas dávali vědět, kde zrovna jsou a pakliže se jedná o takový úspěch, jako je domácí zlato z MS v hokeji po 14 letech, je asi jasné, že bujaré oslavy budou na prvním místě zájmu čtenářů, jelikož zlatá jízda Prahou bavila všechny, kdo ji pozorovali buď zpovzdálí z tisku nebo přímo živě na místě, kde na hokejisty narazili.

  Druhé fuj padlo.

  Žádný z textů, který ve společenských mediích vyšel, hráče nekritizoval za jejich odvázanost, naopak to bavilo jak ty, co to píší, tak ty, co to čtou, a lidem bylo jasné, že příjemná opilost a rozjařenost zlatých hochů dává zapomenout na všední starosti a politické půtky a baví celý národ jako celek, ostatně i tak se sportovci sami chovali.

  Někteří byli sice pod vlivem, ale nikdo nic neprovedl, nikdo se nechoval hrubě či zle, zlato je opilo přeneseně i doslova do blažené zábavnosti a povznesenosti a všichni si byli vědomi toho, že baví celé Česko a že jsou sledovaní na každém kroku, a to zejména v noci. Zde je fotka, kde Kuba Voráček během noční party pózuje s metařem a dívá se přímo do objektivu našeho fotografa.

  Třetí fuj padlo.

  Jakub Voráček se uklízečem ulic.

  Asi není nic víc bulvárnějšího kromě samotných bulvárních titulů než Agáta. Svoji svatbu prodala serveru eXtra.cz za údajných 200 tisíc korun (říká se), za svoje bulvární drbání o sobě samých a o ostatních slavných na HeroHero s Ornellou Koktovou mají spolu kolem 500 tisíc korun měsíčně (říká se) a spolu s bratrem Vincentem má bulvární pořad na bulvárním serveru Super.cz, kde ji také musí platit. Hanychová bulvárem žije a sama ho aktivně dělá a vyrábí a ještě za to bere takové peníze, o kterých se nikdy žádnému bulvaristovi ani nesnilo.

  Čtvrté fuj je pryč.

  Agáta tvrdí, že „hon“ na hokejisty je na ni opravdu moc a že jeden den jsou to zlatí mistři a druhý den se na ně bulvár snaží najít nějakou špínu. Nikdo jsme si nikde nevšimli, že by se na hokejisty hledala nějaká špína, pokud měla na mysli samotného Petra Nedvěda, to jsme si vysvětlili již výše, naopak sama Agáta je mistr na vytahování věcí, které by měly zůstat za zavřenými dveřmi.

  Například o otci své dcery Jaromírovi Soukupovi toho navykládala víc než dost, zatímco ten jenom mlčel a čekal, až se přežene Agáta i její zběsilé holčičky, které mu na jeho sociální sítě chodily zvracet do komentářů, a nezapomenutelný kousek je také vytažení jeho údajné přítelkyně, dnes snad už i bývalé, v podcastu s Ornellou na HeroHero, kde nejprve poutaly na „skandální odhalení výbušným trailerem“, aby pak obě jmenovitě mluvily o redaktorce společenských novin, která není osobou veřejného zájmu a k údajnému vztahu se Soukupem se nikdy nehlásila. Když se výstup v bulvárních novinách nepovedl tak, jak si představovaly, Koktová začala vyhrožovat, že na nás pošle právníky, jelikož jsme použili jejich „výbušný trailer“ (zpravodajská licence), a když došly argumenty během výměny názorů, dočkali jsme se posledního výstřelu a tím bylo, že „náš text je jak ze základky“.

  Páté fuj je pryč.

  Nemusíte mít rádi bulvár a jsou lidi, kteří ho opravdu rádi nemají, ale když se jím přímo živíte, zjistíte, že vynáší dobře, protože drby lidi vždycky zajímají a je to nekoneční studnice a nikdy vám nedojde téma. Ale na fotkách rozjařených hokejistů během tahu noční Prahou nic bulvárního skutečně není. To se víc bulváru dozvíte od Agáty, která ho teď tedy přestane samozřejmě zcela úplně dělat, když je to tak fuj, než z bulvárních fotostory o hokejistech, kteří věděli, že mají kolem sebe zcela viditelné a jasně rozpoznatelné fotografy.

  Mají totiž na krku takovou velkou věc a ta je vidět z dálky a i v noci.

  Fotogalerie