Tajemství nezdaru Adama Mišíka ve StarDance: Strach z poroty!

Působí jako suverén, jemuž není rovno. Realita je však jiná. Adam Mišík přiznal, že trpí velkou trémou. Svou účast ve StarDance tak podle svých slov doslova protrpěl!

Ačkoliv ho zbožňují tisíce dívek, Adam Mišík byl od začátku outsiderem letošního ročníku StarDance …když hvězdy tančí. Nejenže se mu nepodařilo získat sympatie diváků, moc mu nefandila ani odborná porota. A právě toto břemeno Mišíka nejvíc sráželo dolů.

„Byl jsem nejvíc nervózní v životě. Nevadili mi lidi v sále, ale bál jsem se strašně poroty. Měl jsem před každým tancem špatný pocit v žaludku. Oni totiž nic nehrajou a jsou přísní. Myslel jsem si, že je to trošku show, ale není,“ svěřil se v rozhovoru pro facebookové stránky StarDance Mišík s tím, že jako účastník show Tvoje tvář má známý hlas si myslel, že přístup poroty bude stejný, ale pekelně se pletl.

Ten se podle svých slov neodvážil přirovnat k vítězi předešlého ročníku Zdeňku Piškulovi, který byl v době svého triumfu o tři roky mladší, než je nyní Mišík. I přesto se mu podařilo získat sympatie diváků StarDance, kteří se rozhodně neskládají z upištěných náctiletých fanynek.

O svém vrstevníkovi Adam mluvil jen v superlativech. „Zdeněk měl větší sebevědomí než já,“ uzavřel Mišík, pro něhož je vypadnutí ze StarDance možná i vysvobozením. Přiznal totiž, že další tance připravené neměli, je tedy otázkou, jak by takovou tíhu jeho křehké sebevědomí uneslo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:44 6. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Cože
  7
 • Trapas
  5
 • Sladký
  4
 • Haha
  3
 • Tvl
  3
Komentáře