Ukrajinští novináři vypátrali snoubenku Babiše juniora: Má syna a malý byt na Krymu

Přítelkyně Andreje Babiše mladšího byla odhalena ukrajinskými novináři. | foto: koláž expres

Kdo je snoubenka Andreje Babiše mladšího? Na to nedávno přišli ukrajinští reportéři, kterým se podařilo vypátrat její identitu na sociální síti. Jmenuje se Jelizaveta a je jí třicet let. Na fotografiích, které sdílela, se často objevuje se svým synem, později i s Andrejem Babišem mladším, se kterým se podle všeho seznámila na Krymu.

Ukrajinským novinářům se podařilo vypátrat identitu přítelkyně Andreje Babiše mladšího (35), o kterém se v posledních týdnech psalo v souvislosti s jeho pobytem na Krymu. Třicetiletá Jelizaveta prý skutečně pochází z Krivého Rogu na východní Ukrajině, kam s ní premiérův syn odcestoval.

Jelizaveta (30) žije střídavě v Krivém Rogu v jednopokojovém bytě a na krymské Jaltě. Novinářům se nicméně nepodařilo zjistit, jak se Babišova přítelkyně živila. Na sociální síti ale měla mít uvedeno, že pracovala jako konzultantka ve společnosti obchodující s oblečením.

Na svém profilu na síti VKontakte sdílí Jelizaveta fotografie z dovolených, na kterých je často se svým synem. Později, od podzimu loňského roku, se na snímcích objevuje i se synem premiéra Babiše.

Na začátku měsíce Andrej Babiš mladší promluvil ve skrytě natočené reportáži, že ho Petr Protopopov, zaměstnanec Agrofertu, držel na Krymu, aby nemohl vypovídat v rámci vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Tuto verzi premiér Andrej Babiš odmítá a tvrdí, že jeho syn trpí schizofrenií, tudíž vnímá zkresleně. Na Krymu byl jeho syn údajně proto, aby se vyhnul tlaku novinářů, který jeho zdravotní stav zhoršoval.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat