Prachařová se po Silvestru probudila bez kocoviny! Stává se z ní ukázková matka?

Agáta Prachařová strávila Silvestr s manželem a synem. Velký večírek se tedy nekonal. | foto: Facebook

Známá pařmenka Agáta Prachařová (31) snad poprvé na Nový rok nepozřela alkohol a užívala si rodinné pohody. Rozhodně toho ale nelituje, spíše naopak. Že by snad rozjeté party vyměnila za sedačku a televizi a stal se z ní typicky rodinný typ?

Modelka Agáta Prachařová je známá především pro své skandály. Ještě před tím, než se stala matkou, vymetala jeden večírek za druhým a volnosti si pořádně užívala.Po narození syna Kryšpína musela na těchto aktivitách ubrat, nikdy se však večerní zábavy nevzdala na sto procent. Večírky k jejímu životu zkrátka patří, a proto se vše vždycky snažila skloubit.

Její Silvestr se ale i přesto nesl pouze v duchu rodinném. Se svým manželem Jakubem Prachařem a synem totiž vyrazila na dovolenou do Dominikánské republiky, a tak Nový rok strávila v poklidu a pohodě.

Agáta Prachařová byla ráda, že to večer nepřehnala a dala přednost spánku.

Agáta Prachařová byla ráda, že to večer nepřehnala a dala přednost spánku.

Že by toho však litovala, se rozhodně říct nedá. Modelka si večer bez alkoholu naopak pochvalovala. „Poprvé 1. 1. bez kocoviny a je to fakt super,“ napsala na svou sociální síť, kde se pochlubila i vysmátým novoročním selfíčkem.

Modelka sice nikdy nebude typicky rodinný typ, ale rozhodně už po letech řádění dobře ví, že kromě večerní zábavy jí noční život nic převratného nepřinese.

Za to takový večer s manželem a synem může být jedním z nejhezčích.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 2. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Sladký
  17
 • Cože
  15
 • Haha
  14
 • Trapas
  13
 • Tvl
  12


Komentáře