jít naiDNES.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Vysavačový Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně manželek řádil jako smyslů zbavený pokaždé, když jeho náhradní manželka Marcela třeba jen posunula nějakou věc o pár centimetrů. On na ni za to útočil, nadával jí do špíny a chvílemi se zdálo, že ji snad fyzicky napadne! Jak Expresu prozradil zdroj přímo ze štábu TV Nova, středeční díl se dokonce málem nedotočil. Patrik si prý několikrát strhl mikrofon a chystal se kameramany ze svého bytu vyhodit!

Takto peprnou Výměnu manželek diváci dlouho nezažili. Zatímco v Suchých Lazcích na Opavsku si dočasný pár Michal–Veronika po deset dní notoval a v podstatě si vychutnával menší dovolenou, v Děčíně úřadovalo čiré zlo.

Jeho strůjcem byl šestadvacetiletý Patrik, který je až nepochopitelně posedlý úklidem. Zcela zjevně trpí obsedantně-kompulzivní poruchou, všechno v bytě totiž muselo být přesně tak, jak je on sám zvyklý. Vše přerovnával, neustále vysával a náhradní manželku nenechal nejen pověsit prádlo, ale vadilo mu třeba i to, že měla na stole odloženou skleničku s vodou.

Patrik v úvodu pořadu uvedl, že by rád pracoval jako hasič a doufá, že mu k tomu Výměna manželek pomůže. Docílil ovšem pravého opaku. Pokud dosud psychotesty nezvládl, nyní ho k nim zřejmě už ani nepustí. 

Po celých deset dní útočil na Marcelu a všemožně ji urážel, v závěru pořadu hulákal na jejího manžela Michala, a jak se ukázalo, zcela běžně se takto afektovaně chová i k matce své patnáctiměsíční dcerky.

Patrik na Marcelu vyjel několikrát, nakonec skončila na hotelu.

Patrik na Marcelu vyjel několikrát, nakonec skončila na hotelu.

Jak navíc Expres zjistil, právě kvůli Patrikovi se středeční Výměna málem ani nedotočila. Zdroj přímo z televize Nova nám prozradil, že se mladý muž choval agresivně nejen k náhradní manželce, ale dokonce i k samotnému štábu.

Ostatně samotná Marcela TN.cz prozradila, že filmařům nadával třeba do švábů a sarančat.

Patrik prý několikrát vybouchl, nejednou si teatrálně strhal mikrofon a snažil se štáb ze svého bytu vyhodit.

Situace tak nejednou zaváněla fyzickým konfliktem. Navíc to prý vypadalo, že se díl vůbec nedotočí a Výměna skončí dříve než za standardních deset dní, což vždy znamená, že si oba zúčastněné páry neodnesou plnou odměnu, ale jen odpovídající podíl.

Šestadvacetiletý Patrik je neuvěřitelný pedant na pořádek. Marcele nadával, že...

Šestadvacetiletý Patrik je neuvěřitelný pedant na pořádek. Marcele nadával, že je špína.

Nakonec ale vše dopadlo tak, jak má. Ačkoliv se o televizních reality show obecně ví, že se štáb snaží účastníky tlačit do konfliktů a záměrně vyprovokovává hádky, v tomto případě to bylo přesně naopak.

Štáb totiž musel Patrika uklidňovat a přesvědčovat ho, aby celých deset dní zvládl. To se nakonec s velkou námahou povedlo. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:02 17. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  138
 • Tvl
  69
 • Haha
  24
 • Super
  22
 • Sladký
  19
 • Cože
  15
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat