jít naiDNES.cz

Morbidně obézní rodina ve Výměně: Tomáš kvůli tloušťce ani nemohl mít sex!

Zase to bude jízda! Dnešní díl populární reality show Výměna manželek, tedy alespoň podle ukázek, nebude plný hraničních konfliktů, přesto bude jednu z náhradních manželek její nový domov přivádět k šílenství. Bára totiž narazí na rodinu tlouštíků, které velí obézní táta Tomáš, jenž do svých synů cpe naprosto nezdravou stravu. Přizná se jí dokonce, že v minulosti kvůli nadváze nemohl mít ani sex! Jak desetidenní výzvu zvládne?

„Moc zdravého tu není. Sýr, párky, párky, párky, salám, salám, salám,“ vyjmenovává dvaatřicetiletá Bára při pohledu do nacpané ledničky u náhradního manžela Tomáše. Nakonec si dá jogurt, aby si následně vyslechla, že taková snídaně je leda tak pro trpaslíky.

V takovém duchu se ponese středeční Výměna manželek. Bára z Prahy se totiž dostane do venkovské rodiny, jejíž členové, tedy i synové Lukáš (13) a Jakub (10), trpí nadváhou. Protože jim ale jejich vzhled nijak nevadí, zvesela se ládují nezdravým jídlem, hlavně uzeninami.

„Příšerný. Je tlustej a hlavně to ještě převádí na ty děti. Jsou to ale děti a těm prý dopřávat musí a bude,“ kroutí hlavou Bára nad náhradním manželem Tomášem.

Zvládne Bára, která o sebe naopak pečuje, ukočírovat obézní rodinu?

Zvládne Bára, která o sebe naopak pečuje, ukočírovat obézní rodinu?

Otec rodiny se v pořadu dokonce svojí dočasné manželce svěří s tím, že v minulosti byla jeho obezita natolik vážná, že nemohl ani provozovat sex!

Tomáše z Prahy jeho obezita vůbec netrápí.

Tomáše z Prahy jeho obezita vůbec netrápí.

„Když jsem byl kdysi dávno ženatý, než jsem se rozvedl, tak jsem shodil 65 kilo. Dělal jsem kickbox, běhal jsem, jezdil na kole. Najednou to šlo, já se cítil úplně jinak a jinde. No jo, jenže pak jsem se do toho zase dostal. Když jsem se seznámil se svojí nynější paní, tak jsem zase takhle nabral, nabral jsem přes 200 kilo. Teď jdu na operaci, vím, že není spásná, ale pomůže. Když jsem měl tahle kila, tak jsem nemohl ani sexovat, když to řeknu takhle blbě. Nemohl jsem nic,“ vypráví zapáleně Tomáš.

Také synové Tomáše a Jany sní vše, co jim přijde pod ruku.

Také synové Tomáše a Jany sní vše, co jim přijde pod ruku.

On sám svou rodinu do Výměny manželek přihlásil proto, aby jeho manželka Jana poznala, že on je tím nejlepším mužem. Podaří se mu ji přesvědčit? A podaří se Báře přinutit obézní rodinu k tomu, aby i kvůli zdraví svých dětí začala jíst zdravěji? 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:51 30. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  54
 • Tvl
  20
 • Super
  17
 • Haha
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat