jít naiDNES.cz

Chytila ho za nohy a o dveře mu rozbila hlavu. Vražda tříměsíčního dítěte byla mimořádně brutální

Vražda tříměsíčního miminka byla mimořádně brutální. (Ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Případ vraždy teprve tříměsíčního miminka, kterou měla na parkovišti v Brně spáchat jeho vlastní matka, nabírá čím dál děsivější obrysy. Celý akt totiž byl pravděpodobně mimořádně brutální. Jednadvacetiletá žena měla podle všeho kojence vzít za nohy a vší silou ho hlavou udeřit o hranu dveří auta. Podle svědků šlo o velmi problémovou osobu.

Případ vraždy teprve tříměsíčního miminka v Brně otřásl veřejností. Ještě horší je situace teď, kdy vyplavaly na povrch detaily odporného zločinu.

Jak bylo zmíněno už předtím, policisté tělíčko objevili v kaluži krve a s rozdrcenou hlavou. Blesk.cz teď informuje, proč tomu tak bylo. Podle jeho informací měla jednadvacetiletá matka svoje dítě vzít za nohy a následně se vší silou rozmáchnout a praštit ho hlavou o hranu dveří od auta.

Stát se tak mělo první říjnovou neděli kolem čtvrté hodiny odpoledne. S mrtvým tělíčkem pak vražedkyně seděla ještě dalších šest hodin, než zavolala záchranku. Drogy v těle neměla, policisté jí ale naměřili téměř jedno promile alkoholu.

Podle svědků mladá žena platila za problémovou osobu. 

„Od školy byla problémová. Utíkala z domu, kradla, prodávala se na sex a je závislá na chlastu,“ řekl Blesk.cz jeden z jejích známých. Další dodal, že si prošla i pobytem v diagnostickém ústavu.

Kriminalisté našli na parkovišti u Brna brutálně zavražděného kojence.

Kriminalisté našli na parkovišti u Brna brutálně zavražděného kojence.

Podle všeho také měla být členkou party, která měla v září brutálně zabít čtyři psy v železničním domku. Nedaleko železniční trati ostatně měla sama žít, a to v barabizně, kde ji ubytoval její známý.

Žena okamžitě skončila v policejní cele a kriminalistům se k vraždě měla přiznat. Nyní jí hrozí až dvacet let za mřížemi nebo i výjimečný trest.

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře