Majetnický Tunisan se zálibou v drogách pořezal Češku. Odsedí si tři roky

Tunisan, který v Drážďanech zmlátil a pořezal svou českou přítelkyni, si má odsedět tři roky a čtyři měsíce. | foto: Koláž Expres.cz

Že alkohol, drogy a žárlivost nejsou zrovna pojistkou spokojeného vztahu, nyní ví i jistý Tunisan Ghaleb N. (29), který loni v Drážďanech zmlátil a pořezal svou českou přítelkyni. Ve vězení si teď má odpykat tři roky a čtyři měsíce. Případ byl zprvu posuzován jako pokus o vraždu, ten se u soudu nakonec neprokázal. Podle soudu chtěl ženu, kterou považoval za svůj majetek, „jen“ ponížit.

K incidentu došlo loni 29. července před kulturním střediskem Scheune v drážďanské čtvrti Neustadt. Tunisan Ghaleb N. a jeho o tři roky starší přítelkyně se tu pohádali kvůli rozchodu. O ten žena kvůli přítelově chorobné žárlivosti už delší dobu usilovala, vždy se k němu po času vrátila. O případu informoval deník Dresdner Neueste Nachrichten (DNN).

Tunisan se s koncem vztahu nesmířil a vytáhl nůž a pořezal Češku na krku. Ženu, která skončila na zemi, navíc zbil a způsobil jí několik obličejových zlomenin. 

Ghaleb N. přišel do saské metropole počátkem loňského roku, kvůli lepšímu živobytí a práci to nebylo. Podle informací německých médií se na Západ vydal hlavně kvůli své zálibě v alkoholu a drogách, kvůli nimž mu v domovině hrozily o poznání vyšší tresty. Získal dokonce místo v azylové ubytovně, tam podle DNN nebydlel a do ubytovny docházel jen pro finanční podporu.

Drogy a alkohol byly ve finále hlavním tmelícím prvkem, který Češku a Tunisana, který žil na ulici, spojovaly. Žárlivé a majetnické scény byly prý na denním pořádku, dvojice se pravidelně rozcházela a usmiřovala.

Snad už pořezaná Češka konečně ví, že na řezaném kokainu a pár tazích z trávy životní vztah prostě nevystaví, pokud tedy nechce mít za partnera pouze zmíněné drogy...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat