V base jako doma: Pašeračka Tereza si prý každý den chatuje s kamarády!

Fešné oblečky, upravené vlasy, líčidla. A hlavně věčně zářivý úsměv. Co stojí za tím, že si pašeračka Tereza s pobytem v krutých podmínkách pákistánského vězení vůbec neláme hlavu? Možná fakt, že tam ve skutečnosti žádné kruté podmínky nepanují! „S přáteli je v kontaktu každý den,“ prozradil Expresu zdroj z Terezina okolí.

Tereza v tradičním pákistánském oděvu sárí, Tereza jako filmová hvězda se slunečními brýlemi, Tereza s precizním make-upem, výraznou rtěnkou a upravenými loknami. 

Snad celý Pákistán i Česko se pozastavují nad tím, jak je možné, že dívka obviněná z pašování devíti kilogramů heroinu u soudu působí jako celebrita. Přitom je souzena v zemi, která se k tvrdým drogám staví nekompromisně.

Že se Tereza v pákistánském žaláři těší speciální pozornosti, je zcela evidentní. Jenže výčet jejích privilegií nadupaným šatníkem a líčícím arzenálem dost možná nekončí. Jak totiž naznačují informace Expresu, rodačka z Uherského Hradiště je ve vězení zřejmě v nepřetržitém kontaktu s kamarády!

Nejmenovaný zdroj, který nás informoval o možném rozuzlení případu v podobě složení kauce a propuštění Terezy, prozradil, odkud své informace má: „Vím to od přátel, kteří s ní komunikují každý den. Tereza si s nimi píše přes internet.“

Dívka přitom v nedávném dopise Blesku řekla, že se k internetu dostane jen u soudu, ale pouze občas a na krátkou dobu. Většinou si totiž prý přečte jen to, co nového o ní napsala média.

Vymýšlí si snad Tereza se svým vězeňským režimem a přístupem, kterého se jí v Pákistánu dostává? Velké pozdvižení ostatně způsobila už během prvotních výslechů, kde fotografům pózovala s mobilem!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 27. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  16
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat