Všechno je jinak! Kamarádky Terezy mají tajemství a prý vědí, kdy pašeračku pustí

V Pákistánu jí hrozí desítky let za mřížemi, přesto neustále září úsměvem. Tereza k němu možná má pádný důvod. Zatímco se všichni nad její věčně dobrou náladou podivují, její nejbližší kamarádky teď naznačily, že se možná již brzy dostane na svobodu! „Vím, že to bude dřív, než si všichni myslíte,“ vzkázala jedna z nich.

Češku Terezu (22) zadrželi celníci na láhaurském letišti s kufrem plným heroinu. V Pákistánu za pašování tvrdých drog může hrozit i trest smrti, ten se však zpravidla neuplatňuje na cizince. I přesto může za mřížemi strávit velkou část života.

Jak je tedy možné, že před každým soudem rozdává úsměvy, má zjevně vynikající náladu a chodí upravená jako filmová hvězda? Její kamarádky dost možná znají odpověď!

Jedna z nich, Michaela J., totiž na Instagram vložila fotku s Terezou z jejich společné dovolené v Itálii, kde byly minulý rok. Pod fotkou se rozepsala o tom, že prý jejich výlet byl jedna velká párty a těší se, až si to znova zopakují. „Letos jsme to už nestihly, tak další rok pojedeme znova. Kam teď?“ píše Michaela.

Zkrátka se jen nemůže smířit, že svoji kamarádku několik let neuvidí, chtělo by se říct. To by však Terezina souputnice nesměla naznačit, že o případu ví mnohem víc než všichni ostatní. 

Když jí jiná dívka pod fotku napsala, že s Terezou už asi nikam nepojede, Michaela tajemně odpověděla: „A já vím, že dřív, než si všichni myslíte.“

Kamarádka Michaela prý o případu Terezy ví víc, než si myslíme.

Kamarádka Michaela prý o případu Terezy ví víc, než si myslíme.

To ale není vše, k Michaele se přidala i další kamarádka Gabriella. „To je pí*ovina, pojedou spolu jistě už brzy. Musela bys vědět, jak to doopravdy je,“ píše. Následně se k nim navíc přidává i samotná dívka, která původně o Terezině brzkém propuštění pochybovala: „Jo, už to vím.“

Je tedy skutečně možné, že se Tereza v brzké době dočká zproštění obžaloby z pokusu o pašování devíti kilogramů heroinu? Následující dny možná napoví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  20
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
 • Super
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat