Heroinové Tereze ztuhl její pověstný úsměv. Třese se před verdiktem soudce?

Tereze ztuhl její pověstný úsměv. Třese se před rozsudkem? | foto: Koláž Expresu

Ve čtvrtek bylo v Pákistánu na programu další soudní stání s Češkou Terezou Hlůškovou (22), která je obviněna z pašování heroinu. Kvůli probíhající stávce byl ale soud odročen. Mladá dívka se tak alespoň sešla se svým právníkem, s nímž posnídala a také probrala taktiku. Zachytil je náš zvláštní zdroj. Podle fotek, které pro nás pořídil, to vypadá, že na Terezu konečně začíná doléhat vážnost celé situace. Její pověstný úsměv je totiž fuč!

Tereza Hlůšková se svým právníkem posnídala ve speciální místnosti, kde vězni jinak čekají na to, až budou předvolaní k soudu.

„Terezin právník jí řekl, že byl připraven na dnešní soud, ale bohužel kvůli stávce k němu nedojde. Dále s ní probíral taktickou přípravu na další soudní jednání,“ řekl nám náš zdroj.

Po snídani se svým právníkem byla prý Tereza nabitá pozitivní energií. 

„Vypadala šťastně a vděčně,“ popsal nám muž, který celý případ bedlivě sleduje a ve čtvrtek Terezu s jejím právníkem vyfotil.

Na těchto fotografiích ale Tereza příliš šťastně nevypadá. Spíše zaraženě, smutně či dokonce zdrceně.

Tereza vypadala zdrceně.

Tereza vypadala zdrceně.

Dost možná je to tím, že se už blíží finální verdikt a ten pro Terezu nejspíše nebude přívětivý. Státní žalobce totiž pro mladou Češku navrhl nejvyšší možný trest – deset let!

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci loni 10. ledna na letišti v Láhauru. V zavazadle měla devět kilogramů heroinu. Dívka tvrdí, že o drogách v kufru nevěděla. 

Vypadá to, že tato věta ale na soudce nezabere...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:29 21. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Super
  26
 • Haha
  18
 • Tvl
  18
 • Sladký
  15
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat