Nemá se kam vrátit! Heroinová Tereza přijde o slibovaný domov u babičky

  • Tereza Hlůšková byla zadržena 10. ledna.
  • Celníci u ní tehdy našli devět kilogramů heroinu.
  • Na rozsudek čeká už více než rok.
  • Její babička Marta plánovala, že u ní Tereza po osvobození bude bydlet.
  • Redakce Expresu ale zjistila, že dům paní Marty je na prodej.
Jako by toho za poslední rok nezažila už dost. Češka Tereza Hlůšková (22) je v Pákistánu obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu a hrozí jí tvrdý trest. Stále však ale nepřestává doufat, že se již brzy dočká svobody. Pokud tomu tak skutečně bude, měla od své babičky Marty slíbeno, že u ní může bydlet a začít nový život. K tomu ale bohužel nedojde...

Redakce Expresu zjistila, že dům, ve kterém bydlí Terezina babička Marta, je v současné době na prodej. Podle našeho zdroje existují dva důvody pro prodej nemovitosti, která má cenu zhruba dva miliony korun.

„Buď tam babička už nechce bydlet sama, anebo je to kvůli tomu, že chce prodejem domu získat peníze pro Terezu,“ svěřil se nám člověk, který zná velmi dobře jak Terezu, tak i její rodinu.

S Terezou měla její babička Marta vždy naprosto idylický vztah. „Byla to její nejoblíbenější vnučka. Nedala na ni dopustit,“ popsal nám náš zdroj, který promluvil jen pod zárukou anonymity.

„Vždy byla Tereza u babičky vítána. O ostatní vnoučata paní Marta nejevila zájem. Byla tu jen proto, aby si Tereza měla s kým hrát,“ doplnil ještě náš exkluzivní zdroj.

Na snímku Tereza Hlůšková se svou babičkou a již zesnulým dědou.

Na snímku Tereza Hlůšková se svou babičkou a již zesnulým dědou

Zpět ale k důvodům prodeje nemovitosti, kde měla Tereza začít nový život. Je možné, že ve šťastný konec celé kauzy přestává věřit i její babička, tedy člověk, který i v těch nejtěžších chvílích vidí vše růžově.

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci na letišti v  Láhauru loni 10. ledna. Dívka, která pochází z Uherského Hradiště, měla u sebe v zavazadle devět kilogramů heroinu. Češka celou dobu tvrdí, že jí drogy někdo podstrčil.

Fotogalerie

Komentáře