10 měsíců v Pákistánu = 7 kilo navíc! Tereza už ve vazbě cvičí, otec brečel

Více než desetiměsíční pobyt v pákistánské vazební cele si na Tereze Hlůškové (22) začíná vybírat svou daň. Dívka z Uherského Hradiště, která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, během svého pobytu v base přibrala už sedm kilogramů. A začíná ji to pěkně štvát! Podle našeho zvláštního zpravodaje Arshada Aliho dokonce Tereza ve své cele cvičí a má i zvláštní požadavky, co se týče dietních pokrmů.

Poslední soudní stání s českou pašeračkou Terezou proběhlo v sobotu. Na místě byl opět náš zvláštní zpravodaj Arshad Ali, který s dívkou prohodil několik slov a dozvěděl se velice zajímavé informace.

Tereza našemu zpravodaji například potvrdila, že ve vazební věznici pěkně přibrala. „Má sedm kilo nahoře,“ sdělil nám Ali.

S kily navíc ale Tereza hodlá pořádně zatočit. Ve vazbě podle Aliho začala cvičit. „Řekla mi, že se snaží cvičit jak ruce, tak nohy a také dělá takzvaný core training pro zpevnění těla,“ sdělil nám pákistánský reportér.

„Na svobodě prý nikdy necvičila, teď ale musí, protože chce shodit. Je z toho špatná. Nejdříve začala pravidelně chodit, teď už posiluje,“ pokračuje Ali.

Tereza Hlůšková u soudu.

Tereza Hlůšková u soudu

Změny prý začíná Tereza dělat, nejen co se týče pohybu, ale také se zaměřila na zdravější jídelníček. „Řekla mi, že by chtěla začít pít zelený čaj, který podporuje spalování tuku. Ale ve vězení ho nemají,“ říká zvláštní zpravodaj Expresu.

A po čem že pašeračka Tereza tak nakynula? Důvodem je dost možná fakt, že v cele podle Aliho často pojídá tradiční pákistánský chléb a očividně jí zachutnal. „Jí ho k obědu i k snídani,“ prozradil.

Necítí se dobře.

Necítí se dobře.

Ali ale od Terezy nezjišťoval pouze okolnosti ohledně její diety. Bavil se s ní také například o nedávném telefonátu s otcem.

„Volali spolu asi dvě minuty přes aplikaci WhatsApp. Tereza mi řekla, že se během telefonátu její otec rozplakal. Má o ni velký strach,“ řekl nám Ali.

Tereza svého otce ale uklidnila tím, že mu řekla, že se již brzy dostane z vězení ven. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 26. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  77
 • Trapas
  45
 • Tvl
  37
 • Cože
  22
 • Super
  17
 • Sladký
  8
Komentáře