Válka o Grossovy miliony: Krahulíková si od expremiéra půjčila, platit nechce

Zdá se, že muzikálová producentka Ema Krahulíková (56) se dostala do problémů, ze kterých snad nevede cesta ven! Nejenže se proslavila jako ta, která podle mnohých zapříčinila krach muzikálu Robinson, teď vyšlo ještě najevo, že drsným způsobem využila smrti expremiéra Stanislava Grosse (†45), od kterého si půjčila nemalé peníze, a navíc vypadá to, že do splácení svého dluhu se příliš nehrne.

S informacemi o dluzích Emy Krahulíkové vůči Grossové přišel server Blesk.cz, který uvádí, že bývalý premiér Stanislav Gross producentce půjčil dva miliony v korun.

Krahulíková byla tehdy prý ve finanční tísni a považovala to za přátelskou půjčku. Zpočátku svůj dluh splácela, jakmile ale Gross v roce 2015 po boji s vážnou chorobou zemřel, tak dělala, jako by snad k žádné půjčce nikdy nedošlo.

„Naposledy Ema zaplatila část krátce před jeho smrtí. Ale když Standa odešel, přestala se k Šárce hlásit i splátky platit! Přitom rodině dluží ještě zhruba půl milionu korun,“ sdělil Blesku zdroj z okolí Šárky Grossové (48), vdovy po expremiérovi Grossovi.

Stanislav Gross se svou rodinou. Expremiér zemřel v roce 2015.

Stanislav Gross se svou rodinou. Expremiér zemřel v roce 2015.

Grossová je prý ze situace nešťastná a chování Krahulíkové ji velmi zklamalo. Peníze ale zatím vymáhat nezačala. „Nevím, zda je o tom vhodné mluvit...,“ reagovala na dotaz Blesku vdova po bývalém premiérovi.

Půjde Šárka Grossová do války o peníze s Emou Krahulíkovou?

Půjde Šárka Grossová do války o peníze s Emou Krahulíkovou?

Ema Krahulíková je v poslední době poměrně v kurzu. Často se píše a mluví o tom, že dluží, kam se podívá, a že kvůli tomu se do problémů dostal nejeden muzikál. 

Kromě Robinsona už v minulých letech producentka řešila podobné problémy například s muzikálem Romeo a Julie.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 26. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Trapas
  12
 • Super
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře