Trutnovský šmírák: Majitel penzionu měl skrytou kameru v koupelně. Natáčel si děti?

Chtěl tento muž šmírovat své hosty? | foto: Reprofoto televize Nova

Policisté na Trutnovsku řeší v současnosti případ šmírování v tamním penzionu. Majitel si do koupelny jednoho z pokojů umístil speciální žárovku, ve které byla kamera. Hosté si toho, že je někdo pravděpodobně šmíruje, všimli ve chvíli, co se sprchovalo jejich dítě. Majitel penzionu se hájí, že sledovací zařízení do místnosti umístil, protože mu hosté často ničí vybavení. O případu informovala televize Nova.

Kamery v koupelně si všimli hosté z Polska. Ti ihned zavolali policii, která na místě činu zasahovala několik hodin. Turisté teď mají strach z toho, co všechno kamera zachytila.

„V daném případu jsme zahájili trestní řízení pro spáchání trestného činu poškození cizích práv,“ sdělila serveru TN.cz policejní mluvčí Magdaléna Vlčková. V případě prokázání viny majiteli penzionu hrozí několik let vězení.

Majitel penzionu tvrdí, že pomocí kamery nechtěl nikoho šmírovat, ale zakoupil ji z toho důvodu, aby ohlídal své hosty. 

V minulosti se prý už několikrát stalo, že mu turisté zničili vybavení pokoje. Navíc prý kameru pouze zkoušel a zapomněl ji vyndat.

„Jsem ji vyzkoušel tam, jestli funguje, přijeli, nevyndal jsem ji,“ vysvětlil majitel penzionu.

Tento muž měl nainstalovat kameru do koupelny.

Tento muž měl nainstalovat kameru do koupelny.

Policisté teď budou zkoumat, jaký materiál utajená kamera natočila a co se s ním dělo dál. Podle majitele byla kamera v koupelně jen jeden den. 

Policisté majiteli penzionu zabavili počítače i datová zařízení. Brzy se tak ukáže, zda šlo opravdu jen o omyl, nebo majitel šmíroval své hosty pravidelně a záměrně. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat