jít naiDNES.cz

Matka utýraného chlapečka je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

Sociálka byla na tyranské rodiče z Loun krátká. Byl to snad záměr? | foto: koláž Expresu

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne tříletý Marek. Podle dostupných informací byl hlavním viníkem smrti přítel jeho matky Josef K., větší vlna nenávisti se ovšem snesla na matku dítěte Simonu T., která týrání podle známých nijak nezabránila. Expresu se v uplynulých dnech podařilo zjistit, že Simona je znovu těhotná! Nyní se zřejmě skrývá u svojí kamarádky. „Mám klid a můžu začít znovu,“ napsala známé.

Simona T. podle obvinění mnoha svědků nechala svého přítele Josefa K., aby zvlášť brutálním způsobem utýral jejího ani ne tříletého syna Marka. Ten měl běžně vytrhané vlasy, podlitiny na celém těla, a dokonce i kousance. Tyran o něj také podle všeho típal cigarety.

Policisté měli podle některých svědectví, která se objevila na internetu, říct, že malý chlapeček byl v den smrti zmlácený jako po zuřivé rvačce.

Od události uplynul už měsíc, přesto se na Facebooku Simony stále objevují výhrůžky pomstou či výzvy k podepisování petice za co nejvyšší tresty pro oba tyrany.

Serveru Expres.cz se podařilo nyní zjistit, že případ z Loun nabral mimořádně nečekaný spád. Utýraný chlapeček nemusel být jejím posledním dítětem, Simona je totiž s největší pravděpodobností znovu těhotná.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Dva různé zdroje nám nejprve řekly, že se mezi rodinou a známými o těhotenství Simony mluví. Kontaktovali jsme proto několik členů rodiny jak ze strany jejího přítele Josefa K., tak i dívky samotné. 

Nikdo z nich na náš dotaz, zda je Simona těhotná, nezareagoval. Následně se ovšem redakci podařilo získat screenshot konverzace se sestrou Josefa K., který našemu zdroji na dotaz, zda je pravda, že je Simona těhotná, odpověděl, že je.

Sama Simona na žádnou ze zpráv už nereaguje. Podle další informace, která ale není ověřena, se matka Josefa K. nechala slyšet, že bude Simona podstupovat testy, zda je otcem dítěte skutečně její přítel, který byl obviněn z týrání.

Expres kontaktoval i Simoninu matku s dotazem, zda je informace skutečně pravdivá. Ta nám však odpověděla, že se se svou dcerou nevídá.

„Bohužel nevím, jestli je Simona těhotná. To ví jen ona. Já s ní nejsem v kontaktu,“ napsala.

Stýská se mi po Pepovi!

Jak bylo zmíněno, na profilu Simony T. se denně objevují desítky výhrůžných vzkazů. Některé dokonce volají po tom, aby byla v Lounech uspořádána demonstrace za co nejvyšší tresty pro ni i jejího přítele. 

Podle našich informací ovšem Simona v Lounech nepobývá, zřejmě se měla uchýlit ke kamarádce.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Simona T. se svým synem, kterého později nechala brutálně utýrat.

Expresu se podařilo získat přepis části konverzace, kterou na Facebooku vedla s jednou ze svých známých. A to právě z profilu kamarádky, u které má nyní bydlet, protože na svůj profil zřejmě kvůli tisícovkám výhrůžek nechodí. Simona v konverzaci vzkazuje, že má nyní klid. Prý jí ale chybí jak její syn, tak i přítel, který ho brutálně utýral.

„Mám klid a můžu začít znovu. Chybí mi malej, ale i Pepa, je to můj přítel. Já to všechno pos*ala,“ napsala Simona.

Josef K. podle našeho zdroje zatím ve vazbě čeká na obvinění.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:37 19. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  143
 • Tvl
  49
 • Cože
  26
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat