Kněz se při pohřbu obul do rychnovského vraha: Odpustila mu, on ji zákeřně zabil!

Zavrhla ho celá rodina. Rychnovský vrah Miloslav D. dostal na parte své manželky prostor pouze jako ten, co ji chladnokrevně popravil, a stejně tak se o něm mluvilo i na včerejším pohřbu. Na paškál si ho vzal dokonce samotný kněz. „Zákeřně ji střelil do hlavy,“ popisoval nad rakví průběh tragického skonu Heleny D., kterou okolí popisuje jako skvělou a hodnou ženu.

Vydával se pomalu za předního rychnovského reportéra, dokonce zkoušel i politiku. Teď je ovšem Miloslav D., který minulý týden v restauraci chladnokrevně popravil svou manželku Helenu, ve městě za vyvrhele. A nejrázněji nad ním hůl zlomila jeho rodina.

Už na parte, které oznamovalo úmrtí Heleny D., dostal její manžel prostor pouze jako ten, kdo ji chladnokrevně připravil o život. Mezi pozůstalými samozřejmě zmíněn nebyl. A za nežádoucí osobu platil Miloslav D. i během včerejšího pohřbu.

Tam si ho totiž na paškál vzal samotný kněz, který poslední rozloučení s Helenou vedl. A ani ten si nebral servítky, dokonce se zmínil o peklu, které oběť se svým vrahem prožívala už dlouho před vraždou.

Rodina během posledního rozloučení propadala v pláč.

Rodina během posledního rozloučení propadala v pláč.

„Nesčetněkrát mu odpustila, než události došly do bodu, kdy řekla dost. Když s manželem chtěla řešit rozvod, zákeřně zezadu ji střelil do hlavy,“ cituje knězovu řeč nad rakví Blesk.cz.

S Helenou D. se přišly rozloučit desítky lidí.

S Helenou D. se přišly rozloučit desítky lidí.

A nejen jeho slova, ale i celý obřad dojal především děti zemřelé Heleny, dvě čerstvě plnoleté dcery a nezletilého syna. Ti tři celou situaci nesou velmi těžce a během pohřbu se nedokázali ubránit pláči.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat