Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Romský novinář ČT Samko a údajné domácí násilí: Udání z romské komunity a slova o žalobě!

  V médiích se objevila informace, že dlouholetý reportér České televize Richard Samko (45) údajně zbil svou manželku Angeliku a ta se s ním má rozvádět. Expresu se podařilo zjistit, že věci se mají trochu jinak. „Šlo pravděpodobně u udání z romské komunity. Richardovi chce někdo asi zatopit,“ tvrdí člověk, který má k Samkovi velmi blízko, ale nepřál si být jmenován.

  Server eXtra.cz v úterý upozornil na údajné domácí násilí dlouholetého reportéra České televize Richarda Samka. Podle zmiňovaného portálu je známý novinář cholerik a manželka Angelika podala před časem žádost o rozvod.

  „Já už jsem ten rozvod stáhla, protože to chceme zkusit všechno napravit,“ dodala manželka Richarda Samka, která se před dvěma lety v přímém přenosu na sociálních sítích ukázala celá zakrvácená a obvinila svého muže z domácího násilí.

  „To bylo před dvěma lety. Trošku jsem se opila na oslavě a vymyslela si to. Nebyla to pravda a není pravda, že by mě Richard bil. Opravdu ne. Stáhla jsem to,“ vysvětlila své chování Angelika, která prý na Richarda žárlila.

  Redakce Expresu kontaktovala Richarda Samka. Ten se o konfliktu se svou manželkou nechtěl vůbec bavit. Z jeho krátké reakce bylo ale patrné, že se svou ženou už zase zažívá jen a jen dobré časy.

  „Je to dva roky stará záležitost a s manželkou jsme si to už vyříkali. Jsme v pohodě, nerozvádíme se,“ reagoval zkušený novinář, který své ženě vůbec nevyčítá, že z něj udělala tyrana před celým národem.

  Richard Samko

  Udání z romské komunity a žaloba!

  Expres se také spojil se dvěma lidmi, kteří dobře znají Richarda Samka a jeho manželku. Ti nám pod zárukou anonymity řekli, odkud pravděpodobně vítr fouká.

  „Pravděpodobně šlo o udání z romské komunity. Richardovi chce asi někdo zatopit. On tuší, o koho asi šlo, a pokud se to potvrdí, pravděpodobně to bude řešit právní cestou,“ sdělil nám náš zdroj, který si nepřál být jmenován.

  „Richard a jeho paní měli mezi sebou problémy, je to asi dva roky. Ona je taková prchlivá a plačtivá. Kdykoliv se něco stane, píše si to na Facebook, to byl i tento případ. Těžko říct, jestli k něčemu skutečně došlo. Pokud ano, Richard by mě zklamal,“ dodal druhý informátor, který má k manželům Samkovým velmi blízko.

  Dvojnásobný otec a dlouholetý novinář České televize Richard Samko často pomáhá romské komunitě a moderuje různé akce. V březnu například nechyběl na sjezdu politické strany Roma Luma. Loni se také stal obětí rasistického útoku.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 středa 22. listopadu 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   49
  • Trapas
   24
  • Sladký
   11
  • Super
   10
  • Cože
   8
  • Tvl
   8
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...