Pohřeb Ivana Jonáka je na prodej! Rodina chce peníze za poslední rozloučení

26. února 2016
Dcery bývalého diskotékového krále Ivana Jonáka, který tento týden nečekaně zemřel, se prý snaží prodat exkluzivní práva na otcův pohřeb. Potřebují peníze.

Nečekaně zesnulý Ivan Jonák se proslavil v 90. letech svým klubem Discoland Silvie, ale také objednáním nájemné vraždy manželky Ludviky, za což si odseděl 18 let ve vězení. Jonákovy dcery se nyní snaží získat peníze za pohřeb nechvalně proslulého otce.

Fotogalerie

„Jeho dcery na tom nejsou dobře, takže hledají někoho z médií, kdo by jim dal peníze a na oplátku měl exkluzivitu z pohřbu. Na jednu stranu to chápu, na druhou se tomu divím,“ řekl webu Super.cz důvěryhodný zdroj z Jonákovy rodiny.

Je to pochopitelný krok nebo hyenismus dcer, které sice otce hájily, že vraždu matky neobjednal, ale po jeho propuštění z vazby ho každá zažalovala o 5 milionů korun za podíl v Discolandu Sylvie? To asi záleží na úhlu pohledu.

Jedno je jisté, pohřeb Ivana Jonáka bude i definitivní tečkou za divokou érou devadesátých let.

Které z médií bude ochotno dosud neznámou sumu za práva k pohřbu diskotékového krále zaplatit? Nechme se překvapit!

Jonákovy fanoušci ale o poslední rozloučení zájem evidentně mají. Příkladem je neznámý obdivovatel, který zanechal plyšového medvěda a svíčku u Discolandu Sylvie.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:51 sobota 25. června 2016. Anketa je uzavřena.

  • 43
  • 13
  • 10
  • 10
  • 8
  • 7
Komentáře