Vražedkyně Janáková porodila! Má syna, kvůli policii podepsala revers

2. září 2019
Opatřila si sperma, otěhotněla a dostala propustku z vězení. Teď vražedkyně Petra Janáková porodila, narodil se jí chlapec. V porodnici ji okamžitě navštívila kriminálka, aby dítěti odebrala testy. Jak Janáková prozradila v rozhovoru pro FTV Prima, právě kvůli tomu podepsala revers a porodnici opustila. Nyní se jí začal odpočítávat rok, po kterém se bude muset vrátit za mříže. Ujistila, že útěk do zahraničí neplánuje.

Dosud jí nikdo neřekl jinak než „těhotná vražedkyně“. To už neplatí. Petra Janáková, které byl kvůli záhadnému těhotenství přerušen třicetiletý trest za vraždu a pokus o další čtyři, už porodila. 

Na svět přivedla chlapce, a to už v pátek, jak prozradila pro FTV Prima.

„Porod probíhal normálně. Na to, že to je druhý porod, tak v pohodě,“ prozradila Janáková reportérovi Primy.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Petra Janáková už jednoho syna má.

Nemocnici opustila kvapem, svého dítěte si tak zatím moc neužila. Revers prý vražedkyně, která chladnokrevně popravila sběratele známek, podepsala proto, že za ní přišla kriminálka. Ta dítěti odebrala genetický materiál.

„Oznámili mi, že odebrali testy DNA,“ vysvětlila Janáková.

V rozhovoru si žena kryla obličej brýlemi a kapucí. Ujišťovala, že na svobodě seká latinu. Vlastně se prý na více než roční přestávku dostala podle svých slov omylem a rozhodně nemá v plánu brát do zaječích.

„Vůbec jsem nevěděla, že takovýhle zákon existuje. Nemám v plánu nikam utíkat, nemám řidičák, natož cestovní pas, a nikdy jsem neměla,“ ujistila Janáková.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:15 31. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 29
  • 26
  • 24
  • 24
  • 24
Komentáře