Zpěvák Petr Janda se stydí za Zemana: Je nemocný, prezidentem se stát neměl

Známý rocker Petr Janda (76) nemůže přijít prezidentu Miloši Zemanovi (73) na jméno! Dlouholetý frontman legendární skupiny Olympic hlavu státu považuje za nemocnou osobu, která se neměla stát prezidentem. Co dalšího slavný hudebník o Zemanovi prohlásil?

Šestasedmdesátiletý Janda se za prezidenta Miloše Zemana vyloženě stydí. A nebojí se to říct veřejně.

„To je smutný příběh. On už se neměl pouštět do toho dalšího volebního období. Pro mě je to opravdu nemocný člověk, kterému to sice asi pořád myslí, ale fyzicky je na tom bídně,“ sdělil Janda v rozhovoru pro XTV.cz. A v palbě do prezidenta pokračoval zvesela dále!

Například uvedl, že Zemanovy názory jsou pro něj neakceptovatelné. Jako příklad uvedl Zemanovu radu, kdy je podle něj vhodné začít kouřit.

„Tvrdit, že když začneš kouřit po třicítce, že už se ti nemůže nic stát, to jsou takové zvláštní věci. A vůbec ta rétorika nebo image prezidenta, který hulí jednu za druhou,“ pokračoval dále Janda, který během rozhovoru dával najevo své značné znechucení nad chováním prezidenta.

A Janda se také podělil o jednu zkušenost s prezidentem Zemanem, na kterou nejspíše nikdy nezapomene: „Seděli jsme po filmu v nekuřáckém prostoru a pan prezident si žádal o popelníček, já jsem se za něj styděl!“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 30. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Super
  46
 • Tvl
  13
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat