jít naiDNES.cz

Foto dne: Královský palác zveřejnil oficiální svatební fotografie!

Velkolepá královská svatba prince Harryho a novopečené vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle proběhla již v sobotu, i nadále je však společenským tématem číslo jedna. Kensingtonský palác nyní konečně zveřejnil první oficiální svatební fotky. A nejen novomanželům, ale celé královské rodině to na nich náramně sluší!

Oficiální svatební fotky pořídil fotograf Alexi Lubomirski jen krátce po oficiálním obřadu v zeleném salonku hradu Windsor. Na jedné z nich je zachycena celá královská rodina, na další pak novomanželé s dětmi a na třetí jen samotný princ Harry s Meghan.

Královská rodina společně s fotografiemi vydala i prohlášení, v němž děkuje všem návštěvníkům za účast na svatbě.

„Vévoda a vévodkyně ze Sussexu by rádi poděkovali všem, kteří se v sobotu zúčastnili oslav jejich svatby. Velmi je potěšilo, že mohli sdílet svůj den se všemi těmi, kteří se shromáždili ve Windsoru, a také se všemi, kteří sledovali svatbu v televizi po celé Británii, Společenství národů a po celém světě,“ píše se v prohlášení.

„Jejich královské Výsosti jsou nadšeny těmito oficiálními portréty od Alexiho Lubomirského a rády se o ně dnes podělí. Chtěli bychom také poděkovat za všechna velkorysá přání podpory, která vévoda a vévodkyně ze Sussexu obdrželi, stojí dále v prohlášení královské rodiny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:15 18. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
Komentáře