Z lásky k Česku? Prodavačka Kauflandu šokuje nacistickým tetováním!

26. dubna 2017
Na sociálních sítích se šíří fotografie pořízená v jedné z poboček nadnárodního obchodního řetězce Kaufland. Zachycuje mladou ženu s vytetovaným hákovým křížem a pravděpodobně vlastní podobiznou na ruce.

Nad snímkem by člověk možná jen zakroutil hlavou nad způsobem smýšlení některých spoluobčanů. Problém však spočívá v tom, že mladá žena s nacistickým symbolem sedí v zaměstnaneckém stejnokroji za kasou v pražském Kauflandu v Michli.

Na Facebooku se okamžitě spustila vlna výsměchu a narážek na Kaufland. Především pro jejich heslo Z lásky k Česku. „Ein Kauf, Ein Land a bodíky sbíráte?“ píše jeden z uživatelů.

„Z lásky k Česku! Kaufland je německý obchodní řetězec, ale jejich HR by nemělo ty lumpíky a lumpice za pokladnu vybírat tak poctivě,“ píše další.

A příval vtipů na adresu obchodního řetězce nekončí: „To máme dva Pribináčky a půlku šumavy, dělá to 88. Hotově nebo kartou?“ Nápaditost českého národa je v takových případech typická.

„A pokud nakoupíte za 1940 tak k nákupu dostanete malého esesáčka zdarma,“ píše se v jiném příspěvku. Pobaví i obrázek s Adolfem Hitlerem tlačícím nákupní košík před Kauflandem a nápisem „Mein Kauf“.

Prodavačka v pražském Kauflandu s vytetovaným hákovým křížem na ruce.

Jak se k problému postaví vedení řetězce, to budeme i nadále sledovat.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:07 čtvrtek 24. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 50
  • 49
  • 26
  • 24
  • 19
  • 16
Komentáře