jít naiDNES.cz

Záhadná smrt herečky: Karolína (†29) skočila z 12. patra, přitom měla velké plány

Karolína Antalová bydlela v domě se svými rodiči. | foto: Koláž Expresu

Byla krásná, talentovaná a lidé ji popisovali jako věčně usměvavou ženu. I přesto se ale příležitostná herečka a bývalá manažerka rádia Expres Karolína Antalová (†29) pravděpodobně rozhodla ukončit svůj mladý život. Co ji k tomu vedlo, zatím není zřejmé. Podle dostupných zpráv ale Slovenka nechala dopis na rozloučenou.

Tělo Karolíny našli v pátek dopoledne její sousedé na sídlišti ve slovenské Devínské Nové Vsi. Žena s exotickým vzhledem měla skočit z 12. patra paneláku, ve kterém žila se svými rodiči. O případu informoval server Čas.sk.

„Podle prvotních informací měla žena podlehnout zraněním, která s největší pravděpodobností způsobil pád ze 12. patra obytného domu. Ohledávající lékař nařídil pro přesné určení příčiny smrti soudní pitvu,“ uvedla pro výše uvedený web bratislavská policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

Policisté začali případ vyšetřovat pro podezření z trestného činu zabití. Poslední dostupné zprávy ale ukazují, že Karolína se nejspíše rozhodla svůj mladý život ukončit dobrovolně.

„Syn mi řekl, že nechala dopis na rozloučenou, takže to vypadá tak, že skočila sama a spáchala sebevraždu,“ nechala se slyšet jedna ze sousedek.

Panelák, ve kterém Karolína žila se svými rodiči.

Panelák, ve kterém Karolína žila se svými rodiči.

Karolína Antalová pracovala dva roky ve slovenském rádiu Expres jako obchodní manažerka. V minulosti se snažila prosadit se jako herečka. 

Objevila se například ve slovenském filmu Love. Teď ale prý plánovala cestovat po světě a užívat si. 

Pracovala jako manažerka rádia.

Pracovala jako manažerka v rádiu.

Na místě, kde bylo tělo Karolíny nalezeno, vzniklo menší pietní místo, kam známí nosí svíčky a květiny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:25 úterý 2. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  41
 • Cože
  27
 • Haha
  22
 • Trapas
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  17
Komentáře