Komunista Dolejš na Slapech: Selfíčka se psem, opalovačky a cachtání ve vodě

Jiří Dolejš je milovníkem zvěře a sluníčka. | foto: Facebook

I politický pardál, jako je Jiří Dolejš (58), si může zamilovat sociální sítě. Dlouholetý člen KSČM to na Facebooku v poslední době pěkně rozjíždí. V létě sdílí jednu fotku za druhou a rád si je ještě komentuje. Snímky jsou většinou hodně podobné. Dolejš je na nich svlečen do půl těla a cachtá se ve vodě se svým milovaným psem.

Když je Jiřímu Dolejšovi v Praze vedro a nemá zrovna v plánu navštívit jednání Poslanecké sněmovny, vycestuje za Prahu do své milované chaty na Slapech, kterou zdědil po svých rodičích. A tam se každé léto pěkně vyblbne.

„Kdo vyrůstal u přehrady, musí mít k vodě vztah. V kanoi tu jezdím od dětství, nějakou dobu jsem měl i plachetnici, ale na to už není čas,“ řekl Expresu Dolejš.

K vodě nejezdí sám. Zkušený politik je velkým milovníkem zvířat.

„Léta s sebou vozím domácí mazlíčky. Psy i kočky. Momentálně je se mnou starý kocour Ozák a malé štěně, které jsem na jaře dostal od dcery,“ svěřil se poslanec.

Jiří Dolejš dovádí se svým pejskem ve vodě.

Jiří Dolejš dovádí se svým pejskem ve vodě.

„Střední Povltaví mám za druhý domov, léto u přehrady, i když v poněkud polních podmínkách, je moje představa klidného odpočinku,“ dodal na závěr Dolejš, kterého na chatě také občas navštíví dcera Vendula.

Na fotografie mapující Dolejšovo „báječné léto“ se podívejte v galerii.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat