jít naiDNES.cz

Urazil Gretu a dostal padáka. Fotbalový trenér se prý neslučuje s hodnotami klubu

Italský fotbalový trenér na Facebooku urazil Gretu Thunbergovou. Hned dostal padáka! | foto: Internet

Greta Thunbergová a její plamenný projev dosud víří emoce, rozhodně si ale dávejte pozor, jak se k osobě klimatické aktivistky stavíte vy. Mohli byste třeba přijít o práci, tak jako italský fotbalový trenér Tommaso Casalini. Ten si na Facebooku ulevil, že je Greta dě*ka a zasloužila by si nařezat. Krátce nato ho z klubu Grosseto vyhodili, protože se prý jeho chování neslučuje s morálními hodnotami klubu.

Šestnáctiletá klimatická aktivistka Greta Thunbergová svět nerozdělila, ale spíše přímo rozervala na dvě půlky. Jedni ji doslova nesnášejí, druzí ji milují a nesnášejí pro změnu ty, co její aktivismus napadají a zpochybňují.

Svoje si o Gretě myslí i fotbalový trenér Tommaso Casalini. Ten se rozhodl o svůj názor podělit s ostatními a na Facebook vložil hodně ostrý status.

„Je to dě*vka! V šestnácti letech by už mohla dostat pořádně nařezáno, má na to už věk,“ napsal Casalini. 

To ještě netušil, jak moc si zavařil.

Italský fotbalový trenér na Facebooku urazil Gretu Thunbergovou. Hned dostal...

Trenér Tommaso Casalini (vpravo) si nadávkami na Gretu pořádně zavařil.

Netrvalo dlouho a dostal padáka. Klub Grosseto, hrající čtvrtou nejvyšší italskou soutěž Serii D, jej bez mrknutí oka odvolal z pozice trenéra mládeže. Důvod? Jeho jednání se prý neslučuje s morálními hodnotami klubu.

„Casalini nejednal v souladu s klubem, který se mnohem více než na hodnoty technické zaměřuje na hodnoty morální,“ oznámil klub Grosseto podle serveru Football Italia.

Tommaso Casalini už se za příspěvek omluvil, doslova napsal, že se veřejně omlouvá všem, počínaje samotnou Gretou Thunbergovou. Šlo prý o výbuch napsaný v hněvu.  

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře